Rejestracja

Języki obce 18,00zł - 18,00zł

18 zł / lekcja 45 min. Kursy językowe dla każdej grupy wiekowej (dzieci, młodzież, dorośli) – native speakers na poziomie B1, B2, C1, C1+ Kurs możesz mieć za darmo!

  • Firma
    LEXIS
  • Typ usługi
    stacjonarnie, zdalnie

Kursy języków obcych online i stacjonarnie możesz mieć za darmo jeśli policzysz,  ze dajemy ci rabat (opis niżej) – łączymy internautów z uczestnikami kursu w szkole. Powstaje wirtualna klasa. Wszyscy się widzą i słyszą – zapewniona interaktywność między uczniami i nauczycielem. Grupy liczą max. 8 osób. Tablica interaktywna jest w chmurze i w klasie – każdy może pisać lub rysować.

Do wyboru kilkanaście najpopularniejszych języków na każdym poziomie zaawansowania. Materiały do nauki dostosowane są do grup wiekowych uczestników.

Spotkania dla dorosłych i starszej młodzieży trwają 90 min i odbywają się dwa razy w tygodniu. Dla dzieci młodszych 3 razy w tygodniu po 60 minut – to gwarantuje widoczną progresję w zdobywaniu wiedzy i ogólnym rozwoju. Semestr liczy 60 lekcji.

Każdy z uczestników kursu otrzyma rabat na kursy, obozy językowe za granicą (możliwy wyjazd do wielu miejsc na całym świecie) – często rabat przekracza wartość 1000 zł. Organizowane są także językowe wyjazdy rodzinne. Teraz wystarczy zarezerwować – płatność następuje najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem w 2022 lub w 2023 r.

Dla młodzieży i dzieci oferowane są programy nauki w całorocznych szkołach za granicą, programy wymiany młodzieży, programy przygotowujące do zagranicznych studiów i studia uniwersyteckie.
Wypełnij formularz a my powiadomi Cię o możliwych terminach spotkań.

 

Kategorie

Wideo

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter