Rejestracja

Angielski dla dzieci Teddy Eddie, Angielski dla dzieci Savvy Ed, Angielski dla młodzieży

Na Grobli 7A, Niepołomice, Polska
  • Firma
    Educato
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Teddy Eddie

Teddie Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Angielski dla dzieci Savvy Ed

Metoda opiera się na efekcie “kuli śnieżnej” – zdobyte wcześniej umiejętności uzupełniane są nowymi, poznane na dotychczasowych etapach nauki zagadnienia powracają, ale w innych kontekstach. Cały czas pracujemy na już zdobytej wiedzy. Ambitny program, który pozwala wkroczyć na ścieżkę egzaminacyjną i zakończyć jej pierwszy etap.

Dzieci bardzo dużo się uczą i są świadome tego. Materiał nauczania obejmuje poziomy A0-A2 wg Rady Europy. Sam program wyprzedza i mocno przekracza podstawę programową w szkołach publicznych. Jest równoległy z poziomami testów Cambridge dla dzieci i rozwija wszystkie umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie.

EduTeens Kursy dla dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat

Kursy Eduteens są dla Ciebie jeśli: szukasz ambitnego kursu (który będzie rozszerzał materiał szkolny), chcesz pracować nad swobodną komunikacją w języku angielskim oraz interesują Cię potoczne zwroty i wyrażenia używane w krajach anglojęzycznych.

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter