Rejestracja

  • Firma
    Angielski ONLINE Bydgoszcz
  • Typ usługi
    zdalnie

Dla Dzieci
Czy Twoje dziecko ciekawi język angielski i chciałoby bezproblemowo porozumiewać się nim aby poznawać świat jeszcze lepiej?

A może napotkało trudności z nim związane?

Niezależnie od powodów nauki pewne jest jedno: razem damy radę!

W naszej ofercie znajdziesz zajęcia zarówno obejmujące powtórkę i utrwalenie materiału szkolnego, jak i takie, w których uczymy się swoim własnym tokiem, dostosowanym do wieku i poziomu umiejętności dziecka.

Korepetycje
Dla tych, co chcą poprawić oceny w szkole i poczuć się pewnie na lekcjach – zajęcia bazują na podręcznikach szkolnych oraz materiałach dostarczonych przez szkołę. Posiadamy sporą bazę materiałów, dzięki której możemy rozwijać zagadnienia także poza wiedzę wymaganą w szkole. Nasi nauczyciele są cierpliwi i z miłą chęcią wytłumaczą dziecku zagadnienie po raz kolejny, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W dzisiejszych czasach, z racji częstego  zamykania szkół i licznych problemów z edukacją z tym związanych, szczególnie polecamy ten rodzaj zajęć.

– zajęcia grupowe

– korepetycje – zajęcia indywidualne

Nauka Dodatkowa
Dla uczniów, którzy chcą poszerzać swoją znajomość języka angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych. Podczas zajęć prowadzonych w ramach tego kursu rozwijane są równolegle wszystkie cztery kompetencje językowe: słuchanie, czytanie, gramatyka i mówienie. W momencie, kiedy uczeń pozna język w bardziej zaawansowanym stopniu, większy nacisk zacznie być kładziony na praktyczne umiejętności komunikacyjne, rozmówki sytuacyjne i inne ćwiczenia mające na celu rozwinięcie sztuki rozmowy w obcym języku.

zajęcia grupowe

– korepetycje – zajęcia indywidualne

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter