Rejestracja

Angielski 635,00zł - 685,00zł

Angielskie półkolonie

Cannot determine address at this location.
  • Firma
    Brain Power
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Aktywny poranek i zabawowe popołudnie w klimacie inspirującej przygody z językiem angielskim dla dzieci w małych, grupach podzielonych według wieku.

  • Zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne w pracowni językowej, a gdy pogoda pozwoli to również na ogrodzie. Gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami – każdy uczestnik otrzymuje upominek gratis.
  • Wszechstronne poznawanie świata po angielsku przy pomocy ciekawych, kolorowych oraz różnorodnych rekwizytów i materiałów interaktywnych.
  • Angielski w najbardziej atrakcyjnej formie, rozwijanie umiejętności rozmawiania i słuchania. Praktyczny, żywy angielski w codziennych sytuacjach.
  • Rękodzieło (materiały wliczone w cenę) i interesujące eksperymenty

Tygodniowe turnusy trwają od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Dziecko może być pod opieką od 7:0 do 17:30. Lokalizacja: Poznań, ul. Hawelańska 9/77 (parter).

Terminy: wszystkie tygodnie wakacji począwszy od  26.06. do 25.08.  W zgłoszeniu proszę wskazać preferowany przez Państwa termin.

 

Wszystkie zabawy i zajęcia na półkoloniach są prowadzone w j. angielskim przez doświadczone osoby z wyższym wykształceniem filologicznym, w przystępny i zrozumiały dla dzieci sposób. Znajomość j. angielskiego nie jest wymagana, żadne dziecko nie musi mieć jakichkolwiek obaw związanych z językiem.

Dobór tematyki, materiałów, rekwizytów oraz formy prowadzenia zajęć jest dokonywany przez nauczyciela uwzględniając poziom znajomości języka, predyspozycje i preferencje Uczestników.

 

Posiłki – nasi podopieczni w trakcie półkolonii językowych mają zapewnione wyżywienie oraz nieograniczony dostęp do kuchni z ciepłymi i zimnymi napojami, świeżymi owocami, jogurtami oraz zdrowymi przekąskami. Obfite i różnorodne śniadanie: kanapki, musli, warzywa, owoce, ciepłe napoje, soki owocowe, woda. Dwu-daniowe obiady przywozi firma cateringowa. Podwieczorek: deser, sałatki, kanapki, przekąski, napoje. Uwzględniamy nietypowe preferencje żywieniowe i różne diety.

Promocyjna cena „first minute” wynosi 635 zł za jedno dziecko za jeden turnus.  Są przewidziane rabaty dla rodzeństw i przy zapisie na więcej niż jeden turnus. W celu zapisania prosimy kontakt pod adresem: info@brain-power.pl lub pod numerem: 609-583-590. Potwierdzenie uczestnictwa następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki – 185 zł. W przypadku odwołania zajęć z powodów epidemicznych zaliczka zwracana jest w całości. Umowę można ściągnąć klikając w ten link.

W cenę letnich półkolonii wliczone są wszystkie materiały rękodzielnicze i językowe, upominki, drobne nagrody rozdawane w trakcie zabaw językowych, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW.

Dbamy o bezpieczeństwo sanitarne na półkoloniach.

Wakacyjna przygoda z angielskim to wiedza, język i dobra zabawa. Stawiamy na rozwój umiejętności komunikacyjnych dzieci.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Dodane przez Piotr Lichota

Piotr Lichota

Zapisz się na nasz Newsletter