Rejestracja

ANIMACJE I WARSZTATY DLA DZIECI WROCŁAW

Wrocław, Polska
  • Firma
    MiMiSiE - Animacje i Warsztaty dla dzieci
  • Typ usługi
    stacjonarnie

MiMiSiE to firma animacyjna świadcząca profesjonalne usługi organizacji imprez okolicznościowych dla dzieci.
Prowadzimy także warsztaty  plastyczno – artystyczne w szkołach, przedszkolach, na eventach firmowych oraz indywidualnie.
Posiadamy również własny lokal pod nazwą SENSOBAWIALNIA , który jest naturalną bawialnią, wyposażoną w sprzęty do integracji sensorycznej i zabawki wspomagające harmonijny rozwój dziecka.
W naszej bawialni organizujemy także imprezy z animatorem na urodziny dla dzieci oraz różnorodne warsztaty edukacyjne.
Prowadzimy też zajęcia dla małych dzieci takie jak : Gordonki, Sensoplastyka (R), Aktywny maluch z rytmiką i Aktywny bobas.
Posiadamy bogatą ofertę warsztatów dla dzieci, które prowadzą nasi wykwalifikowani specjaliści.

Organizujemy wszelkie eventy dla dzieci we Wrocławiu  na różne okazje.
Prowadzimy animacje dla najmłodszych na festynach, piknikach, imprezach firmowych, mikołajkach, różnych balach, weselach i uroczystościach rodzinnych.

Realizujemy imprezy dla dzieci we wszelkich miejscach,  jak : w przedszkolach i szkołach, na imprezach integracyjnych, w klubach malucha, hotelach i restauracjach oraz prywatnych domach a także wspieramy różne organizacje w animowaniu czasu dla swoich podopiecznych.

W naszej firmie MiMiSiE podchodzimy do dzieci z sercem. Towarzyszenie najmłodszym na co dzień i wspomaganie ich rozwoju to nasze powołanie. Pragniemy wspierać rodziców każdego dnia, jak i podczas ważnych wydarzeń w życiu rodziny organizując animacje dla dzieci wypełnione znakomitą zabawą.

MiMiSiE czyli Miłość i Magia zabawy i Szacunek i Edukacja
To wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter