Rejestracja

Brazylijskie Jiu Jitsu BJJ

Toruń, Polska
  • Firma
    Mata Leao Toruń
  • Typ usługi
    stacjonarnie

„Klub sportów walki w Toruniu. Prowadzimy treningi sztuk walki Brazylijskiego Jiu-jitsu, zapasów i MMA. Trenują u nas dorośli i dzieci w trzech grupach wiekowych. Treningi prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i utytułowanych zawodników.”

BJJ to sztuka walki opierającą się na technikach chwytanych, która w oszałamiającym tempie zyskuje popularność na całym świecie i aktualnie jest jedną z najpopularniejszych sztuk walki. Brazylijskie jiu-jitsu wywodzi się z jiu-jitsu, zapasów i judo. Brazylijskie jiu jitsu koncentruje się na walce w stójce, zwarciu i parterze, na który kładzie się największy nacisk. Podstawowe dwie formuły walki w BJJ to:walka w gi (kimonie),
walka bez gi (Submission Wrestling).
Obecnie brazylijskie jiu jitsu to sportowy, efektywny i bezpieczny system wi, który poprzez swoje wieloletnie nastawienie na praktykę sprawdza się nie tylko na macie, ale i w realnych walkachProwadzimy zajęcia z BJJ w grupach dla dorosłych (w grupach dla początkujących i zaawansowanych) i dzieci w trzech grupach wiekowych.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter