Rejestracja

Brazylijskie jiu-jitsu dla dzieci i Funny Jiu-Jitsu

Toruń, Polska
  • Firma
    Toruńska Akademia Sportów Walki
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Brazylijskie jiu-jitsu junior 10-14 lat (sekcja Copacabana Team) Brazylijskie jiu-jitsu dzieci 6-10 lat (sekcja Copacabana Team)
Brazylijskie jiu-jitsu to chwytany sport walki, w którym większość walki odbywa się już w parterze. W brazylijskim jiu-jitsu nie ma uderzeń, a celem walki jest sprowadzenie przeciwnika do parteru, a następnie skontrolowanie go za pomocą chwytów, dźwigni i duszeń. Wszystkie zajęcia sportowe dla dzieci w naszej szkole zawierają dużą ilość zabaw i ćwiczeń ogólnorozwojowych. Zajęcia wpływają na poprawę sprawności i rozwój cech motorycznych dzieci.

ABC Sportów Walki – Ju-Jitsu dla dzieci 7-12 lat (sekcja Yagu Fight Team)
Podczas zajęć dzieci uczą się podstawowych uderzeń, kopnięć, obaleń, pozycji w parterze – czyli przekrojowej walki wręcz z nastawieniem na rozwój cech motorycznych. Jedyne tego rodzaju zajęcia sztuk walk dla dzieci w Toruniu. Zajęcia zawierają dużą ilość ćwiczeń ogólnorozwojowych, także gier i zabaw wpływających na poprawę sprawności dzieci, budowanie gorsetu mięśniowego, naukę prawidłowych nawyków nie tylko w walce, lecz także w kryzysowych sytuacjach w życiu codziennym (w tym nawyków pro zdrowotnych).

Funny Ju-Jitsu – zajęcia dla dzieci 4-6 lat (sekcja Copacabana Team)
Zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Zajęcia z duża ilości gier i zabaw z elementami sztuk walki, poprzez które dzieci uczą się samodyscypliny i pracy w grupie z rówieśnikami. Zajęcia mają na celu rozwijanie najważniejszych cech motorycznych u dzieci oraz budowanie prawidłowych pro zdrowotnych nawyków.

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter