Rejestracja

Capoeira dla dzieci i młodzieży

Kraków, Polska
  • Firma
    Capoeira Kraków UNICAR
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Dzieci uwielbiają ekscytujące i dynamiczne rzeczy. Capoeira taka właśnie jest! Jest jak wesołe miasteczko!
Rodzice i dzieci maja ciężką pracę przy wyborze zajęć pozalekcyjnych. Dzisiaj nasze rodziny mają tak wiele możliwości, że może to być przytłaczające. Od sportów zespołowych po lekcje muzyki i plastyki, oferta zajęć pełna jest opcji dla rodzin, które chcą wzbogacić edukację i doświadczenie życiowe swoich dzieci.

Zwykle dziecko będzie miało możliwość uczestniczenia w jednym lub dwóch zajęciach fizycznych i w jednych zajęciach artystycznych, w ciągu roku szkolnego. Rodzice mają kilka kwestii do rozważenia przy wyborze zajęć pozalekcyjnych. Co zyska ich dziecko na uczestnictwie? Ile czasu na to przeznaczyć? Jaki jest koszt? itp. Rzadko zdarza się, aby aktywność zawierała różnorodne korzyści. Capoeira to jedna z niewielu aktywności, które to osiągają.

​-zapewnia rozwój siły i gibkości
-uczy sztuki walki, rytmiki i gimnastyki
-rozwija cechy charakteru, takie jak pracowitość i wytrwałość
-zachęca do współpracy zespołowej i zdrowej rywalizacji
-uczy brazylijskiej muzyki i gry na instrumentach
-naucza dzieci podstaw języka portugalskiego (brazylijskiego)
-zapewnia pozytywne środowisko społeczne, w którym dzieci i dorośli współdziałają ze sobą

Capoeira przyciąga dzieci w naturalny sposób, ze względu na jej rytmiczną muzykę, ekscytujące interakcje, widowiskowe akrobacje, wszechobecny element zabawy. Capoeira jest dynamiczna i wesoła, a dzieci to uwielbiają.​

Drodzy rodzice, przyprowadźcie swoje dziecko na zajęcia próbne do jednej z naszych sekcji, a przekonacie się, że warto było.

Zapraszamy do 15 lokalizacji na terenie Krakowa i okolic. Zadzwoń, napisz by ustalić najlepszą opcję dla siebie. 509059570, capounicar@go2.pl.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter