Rejestracja

Centrum Językowe Go4progress

Toruń, Polska
  • Firma
    Centrum Językowe Go4progress
  • Typ usługi
    stacjonarnie

KURSY DLA NAJMŁODSZYCH (2-6 LATKÓW)

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od trzech do sześciu lat na kursy językowe „Preschool English” prowadzone przez pełnych pasji, kreatywnych lektorów! Kurs podbija serca dzieci od pierwszych chwil, mają okazję bawić się, śpiewać, malować, a to wszystko oczywiście w języku angielskim.

TODDLER ENGLISH (3 latki) – OFERTA NA ROK SZKOLNY 202/2023

Na naukę angielskiego nigdy nie jest za wcześnie! Kurs Toddler English przeznaczony jest dla dzieci 3 letnich. Na tym etapie rozwojowym dziecko nie uczy się języka świadomie, lecz przyswaja go w sposób naturalny. To właśnie w tym wieku Twoje dziecko jest małym geniuszem w nauce języka, jest w stanie analizować, przetwarzać, zapisywać w pamięci i artykułować dźwięki wszystkich języków świata. Doświadczeni lektorzy wprowadzą Twojego maluszka w świat języka angielskiego poprzez zabawy, wygłupy, wspólne śpiewanie i pląsy. Podczas zajęć Twoja pociecha będzie świetnie się bawić, jednocześnie osłuchując się z językiem i chłonąc nowe słowa i struktury. Kurs prowadzony jest w kameralnych grupkach, podczas zajęć możesz towarzyszyć swojemu dziecku, dając wsparcie i kibicując w językowych podbojach.

KURSY DLA DZIECI SZKOLNYCH I MŁODZIEŻY

Centrum go4progress oferuje zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży.

Wiemy, że dziecko rozwija się wtedy, gdy nauka przebiega w sposób aktywizujący. W trakcie naszych zajęć dzieci startują w quizach, grają w gry planszowe, odgrywają scenki, biorą udział w zajęciach kulturowych. Dzieci płynnie pokonują kolejne poziomy, budując pewność siebie i łamiąc bariery językowe.
Kursy prowadzimy w naszych placówkach (ul. Lecha, ul. Hallera) oraz bezpośrednio w szkołach dzieci, dopasowując termin zajęć do planu lekcji. Grupy zajęciowe tworzą dzieci z jednej klasy lub z klas równoległych.

 

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter