Rejestracja

  • Firma
    Gamescape
  • Typ usługi
    stacjonarnie

ESCAPE ROOM DLA SZKÓŁ
Atrakcje dla dzieci w Krakowie to nie tylko kino czy plac zabaw. Wybierasz się z klasą na miasto? A może organizujesz wycieczkę do Krakowa i chcesz, żeby dzieciaki bawiły się świetnie? Weźcie udział w escape room i bawcie się jak nigdy przedtem.

ESCAPE ROOM KRAKÓW? I JEST FAJNIE W SZKOLE!

Warunki? Wiek 7 lat. Więcej nie stawiamy żadnych! Za to w zamian dajemy wiele – specjalnie przygotowane scenariusze (dla Maluchów: Zaginione Kryształy, dla Starszaków np. Skrzynie Umarlaków), możliwość organizacji poczęstunku, świetną zabawę i generalne przepocenie szarych komórek.

GRY MIEJSKIE 

ZWIEDZANIE I ROZRYWKA? TAK BYĆ POWINNO.
ZOBACZ NASZE GRY MIEJSKIE KRAKÓW

ZWIEDZANIE KRAKOWA
Zapraszamy Cię do nowej formuły, którą znajdziesz tylko u nas. Połącz zwiedzanie miasta z rozwiązywaniem zagadek i szukaniem skarbów. Mamy dla Ciebie specjalnie przygotowane trasy po największych zabytkach, wirtualnego przewodnika i moc emocji! I nie, nie musicie znać miasta – pokieruje Was GPS-geocaching.

EDUKACYJNA ROZRYWKA – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE GRY MIEJSKIE?
Są to gry miejskie pełne zagadek po Krakowie, gdzie poszczególne wskazówki do ich ukończenia są̨ wyświetlane na specjalnie do tego przystosowanych iPadach.

Taka gra miejska zapewnia:

-trening umiejętności i współpracy młodych umysłów
-2 godziny zabawy i rozwoju na powietrzu
-nietypowe zwiedzanie Krakowa
-zagadki Augmented Reality (AR) – z rozszerzoną rzeczywistością – nie trzeba gogli, by zobaczyć przedmioty czy postacie w 3D!
-każda drużyna otrzymuje iPada ze specjalną trasą pełną zagadek
-dodatkowo na Państwa życzenie gra może być przeprowadzona w języku angielskim

Gra miejska Kraków = ciekawa fabuła w postaci filmiku, zagadki spójne i wpisane w historię gry, a do tego 2 różne zakończenia, zależnie od tego, czy Ci się uda, czy jednak antybohater Cię przechytrzy. Bądź czujny!
SZCZYPTA MAGII – AUGMENTED REALITY!
To nie jest zwykła gra miejska Kraków. Bynajmniej! To gra z nowoczesną technologią: Augmented Reality (Rozszerzoną Rzeczywistość), która na Twoich oczach ożywi to, co nieożywione, albo sprawi, że na Twojej drodze wyłoni się z podziemi magiczna skrzynia!
TAKIE RZECZY TYLKO U NAS. I NIE MA MOCNYCH!
Grę miejską Kraków z nowoczesnymi technologiami EscapeCity robimy jako jedyni w Krakowie. Tylko z nami możesz wziąć udział w przygodzie, która wykracza poza mury i ściany wprost do tętniącego życiem Krakowa. Rozwiązuj zagadki, oglądaj rozszerzoną rzeczywistość na swoim przewodniku – iPadzie, poznaj sprzymierzeńców i wrogów. A i byśmy zapomnieli – baw się jak nigdy wcześniej!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter