Rejestracja

Fly High – Szkoła Języka Angielskiego

Polna 2b, Lubin, Polska
  • Firma
    Fly High - Szkoła Języka Angielskiego
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Szkoła języka angielskiego

Wznosimy angielski na wyższy poziom! Jak to robimy?
1. Dla uczniów Fly High każda lekcja jest przygodą wypełnioną ciekawymi, angażującymi zadaniami. Wykorzystujemy metody audiowizualne, gry i zagadki, zadania angażujące ruch i sensorykę, elementy Escape Room’u, autorskie materiały oraz anglojęzyczne filmy i aplikacje.
2. Uczniowie używają gramatyki i słownictwa w naturalnych kontekstach, tak jak używamy ich na co dzień. Stawiamy na praktyczne wykorzystanie języka i duży nacisk kładziemy na komunikację.
3. Dbamy o to, żeby nauka była dobrą zabawą, a jednocześnie jesteśmy nastawieni na efekty. I te efekty widać: uczniowie nabierają pewności siebie w używaniu języka, a także osiągają lepsze wyniki w szkole.
4. Korzystamy z różnorodnych materiałów i źródeł, które są starannie dobierane zarówno pod kątem podstawy programowej obwiązującej w szkole, jak i zainteresowań oraz poziomu uczniów.
5. Pracujemy w małych, kameralnych grupach, dzięki czemu jesteśmy w stanie skupić się na indywidualnych potrzebach uczniów i rozwijać umiejętności zgodnie z ich tempem i stylem uczenia się.
Zadzwoń lub napisz wiadomość i umów się na niezobowiązującą lekcję próbną, żeby przekonać się jak wyglądają zajęcia.
See you in Fly High!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter