Rejestracja

Gakko Centrum Języków Orientalnych

Warszawa, Polska
  • Firma
    Gakko
  • Typ usługi
    stacjonarnie, zdalnie

Szkoła językowa „Centrum Języków Orientalnych GAKKO”
Centrum Języków Orientalnych GAKKO jest szkołą wyspecjalizowaną w nauczaniu języków orientalnych, co daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia do przedmiotu. Celem organizowanych przez nas kursów jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności nauki w miłej atmosferze. Realizujemy go poprzez dostosowanie się do potrzeb i wymagań Kursantów.

Replica Cartier Watches
Lektorzy

Naszymi lektorami są absolwenci i doktoranci Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego, mający za sobą udział w programach stypendialnych w Azji. Wieloletnie doświadczenie polskich lektorów, pozwala im wyjść na przeciw problemom językowym, z jakimi może spotkać się Kursant na początku nauki. Poznawanie języka orientalnego w języku ojczystym pozwala na wyeliminowanie wielu błędów, powstających w przypadku tłumaczenia jednego języka obcego przez drugi .

Wybrane kursy na wyższym poziomie zaawansowania prowadzą lektorzy polscy wspólnie na native speakers. Lektor polski realizuje zajęcia poświęcone zagadnieniom gramatycznym a native speaker prowadzi zajęcia konwersacyjne.

Lekcje pokazowe

Każdy kurs zaczyna się bezpłatną lekcją pokazową. Uczestnicząc w zajęciach pokazowych Kursancji mają okazję przekonać się czy sposób prowadzenia zajęć w CJO GAKKO im odpowiada.

Małe grupy (średnio 4 osoby)

Prowadzimy zajęcia w grupach 3-6 osób. Nauka tylko w kameralnych grupach gwarantuje indywidualne podejście lektora do ucznia oraz umożliwia intensywną praktykę języka mówionego.

Bezpłatne warsztaty

Kursanci CJO GAKKO mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w warsztatach kulturowych organizowanych średnio co 3-4 tygodnie. Tematyka warsztatów jest zróżnicowana od zagadnień językowych do kuchni orientalnej. Kursanci Rolex Daytona mogą również brać udział w bezpłatnych warsztatach rysowania mangi.

Swiss Rolex Replica
Zajęcia konwersacyje

Wszystkich Kursantów CJO GAKKO, którym jeszcze mało   konwersacji na zajęciach, zapraszamy na zajęcia konwersacyjne przez native speakera. W kameralnych grupach (3-4 osoby) będzie możliwość porozmawiania na interesujące tematy. Udział w zajęciach dla Kursantów CJO GAKKO jest bezpłatny.

Zajęcia są dedykowane dla osób, które ukończyły minimum pierwszy semestr nauki.

 

Zniżki, niskie ceny i raty

Opłaty za kursy językowe są konkurencyjne a Kursanci mają możliwość skorzystania aż z dwudziestoprocentowych zniżek (szczegóły w zakładce Ceny). Ponadto opłatę za kurs można rozłożyć na dwie raty bez dodatkowych prowizji.

Certyfikat

Na życzenie każdy na Kursantów otrzyma certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie językowym. Warunkiem jest uczestnictwo w 75% zajęć oraz zaliczenie egzaminu końcowego.

Strefa Kursanta

Od marca 2014 r. dodatkowo Kursanci mają możliwość korzystania ze Strefy Kursanta, gdzie lektorzy umieszczają zakres przerobionego materiału na konkretnych zajęciach. W razie nieobecności każdy ma możliwość nadrobienia zaległości.

Rolex Submariner

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter