Rejestracja

Gimnastyka artystyczna 300,00zł - 400,00zł

Gimnastyka artystyczna

Górnickiego 20, Wrocław, Polska
  • Firma
    Gimnastyka Artystyczna LA PASSIONE Wrocław
  • Typ usługi
    stacjonarnie

O NAS

LA PASSIONE, to miejsce zrodzone z pasji i wielkiej miłości do gimnastyki artystycznej, przepięknej olimpijskiej, dyscypliny sportu, łączącej w sobie elementy tańca z pracą przyborów, tj. skakanka, obręcz, piłka, wstążka oraz maczugi. Uprawianie gimnastyki artystycznej znacząco wpływa na rozwój koordynacji ruchowej oraz gibkości, ale przede wszystkim rozwija w dziewczynkach poczucie estetyki ruchu i gracji, kształtuje również piękną sylwetkę.

LA PASSIONE, to miejsce, w którym spotykają się młode adeptki zdrowego, sportowego stylu życia. Miejsce, w którym cieszymy się pięknem gimnastyki w rekreacyjnym wymiarze, tu uczymy się samodyscypliny, sumienności, staranności, wyznaczamy sobie sportowe cele i z determinacją dążymy do ich realizacji. Uczymy się wygrywać i przeżywamy kształcące porażki, nawiązujemy przyjaźnie i uczymy się jak pięknie, aktywnie żyć.

LA PASSIONE, to szkółka z wieloletnimi tradycjami i sukcesami, działamy nieprzerwanie do kwietnia 2014 roku, trenujemy, rozwijamy się, uczestniczymy w rywalizacji międzynarodowej i ogólopolskiej.

POMAGAMY SPEŁNIAĆ GIMNASTYCZNE MARZENIA
Dołącz do nas!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter