Rejestracja

  • Firma
    Stajnia MATEO
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Jazda konna

Początkującym oferujemy naukę jazdy konnej pod opieką doświadczonego instruktora. Zajęcia obejmują jazdy na tzw. lonży, w dalszym etapie naukę na ujeżdżalni i wreszcie wyjazdy w teren. Wszyscy, którzy chcą poznać konie i nauczyć się obcować z nimi, znajdą w naszej stajni miłą, przyjazną atmosferę.
Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby pierwsze kontakty z końmi były bezpieczne dla niedoświadczonych osób. Nasz ośrodek jest miejscem, gdzie mogą Państwo swobodnie poznawać tajniki jeździectwa, pozostając jednocześnie pod bacznym okiem instruktorów. W każdej sytuacji zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, zdrowie i życie jeźdźca.

Jazdy maneżowe

Podczas jazd na ujeżdżalni, początkujący uczą się samodzielnie panować nad koniem, zaś bardziej doświadczeni jeźdźcy doskonalą umiejętności własne i konia. Jazdy maneżowe przygotowują również do skoków przez przeszkody.

Jazdy w terenie

Nasza oferta jest również skierowana do bardziej doświadczonych osób.
Osoby samodzielnie jeżdżące, dobrze panujące nad koniem, mogą korzystać z wyjazdów w teren które odbywają się po polach i lasach. W czasie takich wycieczek można pokonywać nierówności terenu, skakać przez przeszkody znajdujące się na drodze oraz podziwiać przyrodę, a ponadto łatwo spotkać zwierzęta: sarny, dziki, łanie, zające.

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter