Rejestracja

  • Firma
    Justalk - Centrum Szkoleniowo-Językowe
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Uczymy dzieci tak, aby sposób uczenia był zbliżony do sposobu w jaki uczą się języka ojczystego.
Zajęcia dla dzieci prowadzone są jako forma zabawy z językiem. Dlatego nauczamy w oparciu o muzykę, ruch i zabawę aby dzieci chciały się uczyć. Niewątpliwie wykorzystujemy liczne rekwizyty, ruch oraz gry. Doskonale wiemy że w atmosferze zabawy łatwiej jest by dziecko naśladowało dźwięki języka obcego, rymowanki oraz piosenki. Dzięki temu dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i pozytywnie kojarzą język angielski, co będzie profitować przez całe ich życie.

DZIECI  6 – 9 LAT
Przede wszystkim zajęcia prowadzone są renomowaną metodą Direct Kids. Ta bardzo skuteczna metoda jest dostarczaną nam przez naszego stałego Partnera Direct Method for English, Direct Language Lab.

W związku z tym w naszym kursie języka mówionego również są elementy języka pisanego, rozwijanie umiejętności czytania i pisania.

Dlatego lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze.

Konkludując program nauki w naturalny sposób wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Osiągamy to poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe. Podsumowując dzięki tej metodzie dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.

DZIECI 10 – 13 LAT
Natomiast zajęcia dla młodzieży prowadzone są metodą Direct Teens również dostarczaną nam przez twórca znakomitej Direct Method for English, Direct Language Lab.

Ze względu na fakt że rozwój dziecka jest bardzo dynamiczny wybraliśmy właśnie tą metodę aby twoje dziecko uczyło się z radością. Z pewnością ważne jest, by Twoje dziecko uczyło się w gronie rówieśników będących na tym samym poziomie znajomości języka obcego. Właśnie dlatego dobieramy grupy odpowiednio do wieku oraz umiejętności dziecka.

Podsumowując nasze kursy nastawione są na rozwijanie wszystkich czterech sprawności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania.

Angielski dla maturzystów = Zdany egzamin
Kursy dla maturzystów są przeznaczone dla słuchaczy, którzy w danym lub następnym roku szkolnym będą zdawali maturę. Dlatego na zajęciach analizowane są odpowiednie części egzaminu, oraz omawiane są wszelkie zadania jakie może napotkać przyszły maturzysta. Na pewno na zajęciach przećwiczysz przykładowe zadania egzaminacyjne zarówno z części ustnej jak i pisemnej. Dlatego nacisk kładziemy na te aspekty, które są najbardziej potrzebne. Przejdziesz także przykładowy egzamin próbny.

Niewątpliwie w miłej atmosferze, bezpiecznie i bezstresowo przygotujemy Cię do egzaminu. Z pewnością znajdziesz tu kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Na pewno zapoznamy Cię ze wszystkimi aspektami nowej matury. Więc dołącz do grona naszych zadowolonych słuchaczy i w dobrej atmosferze naucz się z nami szybko i biegle władać językiem obcym.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter