Rejestracja

Język angielski dla dzieci i młodzieży

Osiedle Oświecenia 3/27, Kraków, Polska
  • Firma
    Progress Twoja Szkoła
  • Typ usługi
    stacjonarnie

DZIECI
Najmłodsze dzieci w naturalny sposób uczą się języka angielskiego ponieważ są bardzo otwarte, chłonne oraz ciekawe otaczającego świata. Badania naukowe dowodzą ze mózg ludzki najintensywniej rozwija się we wczesnych latach dziecięcych dlatego najmłodsi z łatwością uczą się słówek, zdań oraz przyswajają prawidłowy akcent. Nauka drugiego języka wspomaga rozwój oraz zwiększa intelektualny potencjał dziecka.

Zdobywanie wiedzy w zakresie angielskiego od najmłodszych lat pomaga osiągnąć sukcesy w szkole, a równocześnie jest pasjonującą zabawą.

W czasie lekcji istotną rolę spełniają pomoce wizualne i dydaktyczne oraz elementy ruchu. Dzieci podczas zajęć w małych grupach czują się bezpiecznie i swobodnie, uczą się zarówno współpracy jak i samodzielności.

Zapisując dzieci na kurs w Szkole Językowej PROGRESS wybieracie Państwo sprawdzony sposób by zdobyło ono solidną bazę językową potrzebną do kontynuowania nauki w przyszłości.

Dla najmłodszych oferujemy kursy obejmujące 66 godzin lekcyjnych (2 lekcje tygodniowo). W kolejnych etapach nauki program jest wzbogacony o zajęcia KONWERSACJI.

Na kursy przyjmowane są dzieci od 4-go roku życia.

MŁODZIEŻ
Umiejętność posługiwania się językami obcymi stała się w dzisiejszym świecie standardem. Młodzi ludzie wiedzą, że aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty na studiach, w przyszłej pracy i życiu osobistym należy zacząć działać już dzisiaj.

W Naszej szkole uczymy młodzież pod kontem zdania egzaminów np. egzamin gimnazjalny, matura, egzaminy państwowe, FCE, CAE, CPE.

Zajęcia prowadzone są w małych, maksymalnie 8-mio osobowych grupach, co daje możliwość dotarcia do każdego z uczestników. Lektorzy dbają o to aby tematy były dopasowane do wieku i zainteresowań uczniów oraz aby zajęcia były zróżnicowane. Uczestnicy kursu biorą udział w licznych ciekawych dyskusjach wyrażając swoje zdanie w języku obcym. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia Business English, które dają praktyczną wiedzę oraz możliwość rozwoju osobistego.

Na kursie co trzy miesiące przeprowadzane są testy sprawdzające pozwalające ocenić postępy w nauce.

Dla młodzieży oferujemy kursy obejmujące 90 godzin lekcyjnych (3 lekcje tygodniowo) lub 120 godzin lekcyjnych (4 lekcje tygodniowo).

Korzystamy z materiałów sprawdzonych wydawnictw oferując kursy zgodne z Europejskimi Standardami Nauczania.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter