Rejestracja

Język angielski dla dzieci i młodzieży

Władysława Broniewskiego 27B, Oława, Polska
  • Firma
    DOT Szkoła Językowa
  • Typ usługi
    stacjonarnie, zdalnie

„DOT” Szkoła Językowa istnieje w Oławie od 2013 roku (wcześniej pod nazwą Mała Lingua). Jesteśmy nowoczesną szkołą języka angielskiego, oferującą bardzo szeroki zakres usług z dziedziny nauki języka obcego.

Uczymy dzieci i młodzież w różnych częściach Oławy – zarówno na terenie oławskich wybranych szkół podstawowych godzinach świetlicowych tj. 12:00- 15:30 jak i w szkole stacjonarnej na ul. Sportowej.

Dla Państwa wygody oraz dzieci możliwy jest dojazd do domu uczniów na zajęcia indywidualne.

Kursy językowe w „DOT” prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego z tytułem licencjata i magistra Filologii Angielskiej oraz absolwentów studiów podyplomowych na kierunku pedagogiki.

Naszym celem jest stworzenie uczniom warunków nauki, odpowiednich do zdobycia biegłości w języku angielskim. Dużą wagę przywiązujemy do doboru najlepszej kadry wykładowców i  ciągłego udoskonalania naszych programów nauczania.  Dzieci uczą się poprzez wszystkie zmysły i w tenże sposób chcemy je zachęcić do nauki. U nas jest zabawa, śpiewanie piosenek, globalne czytanie, używanie pacynek, gry, zajęcia TPR, drama oraz korzystanie z materiałów autentycznych – wszystko po to aby język angielski był podany w sposób atrakcyjny i przyjazny.

Dołożymy wszelkich starań, abyś po przebytym kursie dołączył do rzeszy naszych zadowolonych słuchaczy! To już ostatni dzwonek, by zapisać Dziecko na kursy językowe w DOT Szkole językowej.

 

Zapraszamy na lekcje angielskiego z polskimi lektorami lub native speakerem.

ZAJĘCIA STACJONARNIE ORAZ ONLINE!

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter