Rejestracja

Język hiszpański i język angielski dla dzieci

Dobrego Pasterza 99A, Kraków, Polska
  • Firma
    Mini English School
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Tutaj nauka odbywa się w atmosferze przyjaznej dla mózgu, czyli interesująco, radośnie, komfortowo i nowocześnie. Bez testowania i oceniania.
Wierzymy, że nauka jest efektywna tylko wtedy, gdy towarzyszy jej dobry nastrój, ciepłe relacje z nauczycielem i pozostałymi uczniami oraz poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Na naszych zajęciach nie ma strachu ani stresu, a za to jest dużo śmiechu, zabawy, humoru, gier językowych oraz nieszablonowych aktywności, które sprawiają, że czas mija szybciej niż zwykle i prawie każde zajęcia kończą się pytaniem uczniów: „To już koniec??”
Korzystamy z naszych autorskich materiałów: gier planszowych i karcianych, oraz w przypadku dzieci – flashcards czy bajek. Ruch jest nieodzownym elementem naszych zajęć. W młodszych grupach dziecięcych to głównie tańce połączone ze śpiewem oraz przeróżne zabawy w języku angielskim.
Twoje dziecko będzie brało aktywny udział w zajęciach, nabędzie umiejętności językowe odpowiednie dla swojego wieku i potrzeb, zbuduje pozytywny obraz nauki języków obcych, nauczy się uczyć, dzięki ciągłości programowej zdobędzie i utrzyma wysoką motywację do nauki, a przy okazji nawiąże nowe relacje z rówieśnikami.

Kursy dla dzieci język angielski 
Mini English Kids to kursy dla dzieci od 3 roku życia do 5 klasy szkoły podstawowej
-zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w grupach od 4 do 8 osób dopasowanych poziomem i wiekiem
-kursy na tym poziomie składają się z 66 zajęć: dzieci 3-4 letnie po 35 minut, dzieci od 5 roku życia wzwyż – 45 minut
-koszt kursu: 2310 zł za rok (10 rat po 231 zł )- 35 zł za zajęcia
-nasze zajęcia opieramy na legalnych materiałach takich jak podręczniki pochodzące z wydawnictw językowych, płyty DVD, autorskie interaktywne ćwiczenia tworzone na nowoczesnych platformach e-learningowych)
-kurs wzbogacony jest o atrakcyjne gry i pomoce językowe rozwijające wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, czytanie (czytanie globalne w młodszych grupach), pisanie, wymowę, a także materiały poszerzające znajomość słownictwa i zwrotów oraz stosowanie gramatyki w praktyce

NOWOŚĆ!
Otwieramy nabór do nowych grup kursowych dla dzieci.
Zapraszamy dzieci w wieku 6-7 lat oraz 8-9 lat na jedyny w swoim rodzaju Kurs Mówienia!
Dzieci przyswajają sobie języki w naturalny sposób. W przeciwieństwie do nastolatków i dorosłych mają odwagę i wewnętrzną motywację, aby przyswajać wiedzę bez świadomego procesu uczenia się. Potrafią naśladować wymowę i samodzielnie rozpracowywać reguły gramatyczne. Nie przychodzi im do głowy, że nauka angielskiego może być trudna, chyba, że usłyszą taką sugestię od dorosłych, którzy najprawdopodobniej uczyli się angielskiego metodami typowo szkolnymi, w późniejszym wieku i z podręczników pełnych gramatyki.
Nasz Kurs Mówienia w języku angielskim nastawiony jest na wykorzystanie tych naturalnych umiejętności dzieci po to, aby bez barier i strachu potrafiły reagować językowo na różne sytuacje. Dzięki użyciu gier karcianych i planszowych oraz zadań stwarzających sytuacje komunikacyjne, sprawimy, że w atmosferze zabawy nasi uczniowie nauczą się mówić.

Koszt kursu to 1345 zł za 32 zajęcia po 45 min (42 zł za zajęcia).:
Docelowo grupy będą liczyć tylko po 5 osób.

Kurs dla młodzieży język angielski

Mini English Teens to kursy dla młodzieży od 6 klasy szkoły podstawowej aż do uczniów szkoły średniej
zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w grupach od 4 do 8 osób
kursy na tym poziomie składają się z 66 zajęć 55 minutowych
koszt kursu: 2500 zł za rok (10 rat po 250 zł )- 38 zł za zajęcia
nasze zajęcia opieramy na legalnych materiałach takich jak podręczniki pochodzące z wydawnictw językowych, płyty DVD, autorskie interaktywne ćwiczenia tworzone na nowoczesnych platformach e-learningowych)
kursy wzbogacone są o atrakcyjne gry i pomoce językowe rozwijające wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, wymowę, a także materiały poszerzające znajomość słownictwa i zwrotów oraz stosowanie gramatyki w praktyce.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
Podczas intensywnych kursów egzaminacyjnych przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty zapoznajemy uczniów ze specyfiką zadań egzaminacyjnych oraz uczymy strategii egzaminacyjnych i odpowiedniego zarządzania czasem tak, aby zredukować stres związany z przystąpieniem do egzaminu do minimum. Uczestnicy ćwiczą i pogłębiają wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie oraz słuchanie i czytanie ze zrozumieniem. Uczą się kojarzyć, myśleć, sprawnie komunikować się w języku obcym. Zdobywają motywację do nauki języka angielskiego oraz poszerzania swoich horyzontów.

​Ściśle dopasowujemy program do wytycznych przedstawionych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

JĘZYK HISZPAŃSKI DLA DZIECI 

Mini Spanish Kids to kursy dla dzieci od 6 roku życia
-zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu w grupach od 4 do 8 osób dopasowanych wiekowo
-kursy na tym poziomie składają się z 33 zajęć po 45 minut
-koszt kursu: 1255zł za rok (125 zł miesięcznie) – 38 zł za zajęcia
-nasze zajęcia opieramy na legalnych materiałach takich jak podręczniki pochodzące z wydawnictw językowych, płyty DVD, autorskie interaktywne ćwiczenia tworzone na nowoczesnych platformach e-learningowych)
-kurs wzbogacony jest o atrakcyjne gry i pomoce językowe rozwijające wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, czytanie (czytanie globalne w młodszych grupach), pisanie, wymowę, a także materiały poszerzające znajomość słownictwa i zwrotów oraz stosowanie gramatyki w praktyce.

Zapraszamy do kontaktu!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter