Rejestracja

Korepetycje z matematyki oraz przedmiotów technicznych

Ku Wiatrakom 1, 85-856 Bydgoszcz, Polska
  • Firma
    Pi Er Kwadrat
  • Typ usługi
    stacjonarnie, zdalnie

Droga Uczennico, drogi Uczniu,

Matematyka jest specyficzną dziedziną nauki, wymaga zrozumienia, systematyczności, ciągłej pracy i rozwijania swojego matematycznego myślenia. To nie jest historia, gdzie można wykuć się dat, napisać sprawdzian, dostać 5 i zapomnieć.

Rozumiem, że masz wiele przedmiotów do nauki, jesteś bardzo zajęta/y. Masz wiele różnych spraw na głowie. Rodzina, znajomi co chwilę coś od Ciebie chcą, i do tego jeszcze ta matematyka której w ogóle nie ogarniasz. Komu by się jeszcze chciało dociekać o co w tym w ogóle chodzi? Komu się chce robić zadanie domowe, do którego nawet nie wiadomo jak się zabrać?

Niestety, wielu uczniów zapytanych dlaczego mają problemy z matematyką, najczęściej odpowiadają „bo ja tego nie rozumiem, nikt mi nie potrafi tego wytłumaczyć tak, abym to w końcu pojęła/pojął”.

Na szczęście jest wyjście z tej sytuacji. Według opinii moich uczniów, jestem w stanie wytłumaczyć matematykę każdemu. Na spokojnie, tak normalnie – „na chłopski rozum”.
Jeśli przyjdziesz do mnie na zajęcia, obiecuję,  że jestem w stanie Ci udowodnić, że matma tak naprawdę jest prosta, bo wystarczy ją zrozumieć.
A to żebyś zrozumiała/zrozumiał matematykę, zostaw już mi 🙂 .
Zapraszam Cię do swojego biura, gdzie w przyjaznej atmosferze, w spokoju, przy dobrej muzyce, przy kubku ciepłej kawy lub herbaty, przedstawię Ci zagadnienia matematyczne w prosty, łatwy i przystępny sposób. Nie pojmiesz czegoś za 7. razem? Nie ma problemu, wytłumaczę po raz 8., 10., a nawet i 15.
Bo najważniejsze jest to, żeby matematykę w końcu zrozumieć!
Masz same jedynki, dwójki i uważasz że dla Ciebie już nie ma nadziei? Że nigdy nie ogarniesz matmy? Spokojnie, nie z takich opresji ludzi wyciągałem 😉 .

Serdecznie zapraszam!

Poziomy nauczania w jakich oferuję wsparcie, to:
Szkoła Podstawowa
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty (w formie korepetycji indywidualnych lub/oraz kursu całorocznego w grupie maks. 8 osób)
Liceum
Technikum (pomoc możliwa także w zakresie przedmiotów technicznych*)
Przygotowanie do matury (w formie korepetycji indywidualnych lub/oraz kursu całorocznego w grupie maks. 8 osób)

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter