Rejestracja

Korepetycje Z Przedmiotów Szkolnych

Aleja Piastów 15, 64-920 Piła
  • Firma
    EDUN Korepetycje Piła
  • Typ usługi
    stacjonarnie

EDUN Korepetycje w Pile to profesjonalne centrum edukacyjne, pomagające w nauce uczniom, z każdego przedmiotu, na wszystkich poziomach edukacji szkolnej. Jeżeli jesteś uczniem, który:

ma ambicje mieć lepsze oceny, ale nie zawsze sam jesteś w stanie to osiągnąć
potrzebujesz pomocy aby lepiej zrozumieć zagadnienia, które nie zawsze w szkole są dobrze przedstawione
masz trudności w skupieniu się ucząc się samodzielnie a chcesz być pewien że dobrze opanowałeś materiał.
myślisz o przyszłości w sposób perspektywiczny i chcesz poszerzać wiedzę aby dostać się na wymarzone studia.
Pomożemy to osiągnąć.

EDUN korepetycje bazując na dobrych doświadczeniach, chce w sposób ciekawy zainteresować uczniów nauką. Chcemy aby uczenie nie tylko przypominało obowiązek ale również wywoływało ciekawość w poznawaniu świata w myśl łacińskiej zasady „Non scholae, sed vitae discimus” – uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia. Nasi korepetytorzy będą starać się tak prowadzić zajęcia aby w sposób interesujący wiedza została przekazana a w konsekwencji Państwa dzieci będą coraz lepiej radzić sobie z danym przedmiotem w szkole , jak również wykorzystywać tą wiedzę w życiu.

Czym dysponujemy?
Mamy do dyspozycji 4 sale w lokalu położonym w centrum miasta. Nasi korepetytorzy to ludzie ,którzy są pasjonatami w danej dziedzinie . Mają bardzo dobry kontakt ze swoimi uczniami. Dzięki temu są w stanie lepiej zrozumieć ich potrzeby, łatwiej docierają z wiedzą, co ma przełożenie w ocenach w szkole . Standardowe nasze zajęcia trwają 90 min, zazwyczaj są w grupach 2-3 osobowych. Możliwe są również zajęcia indywidualne. Każdej lekcja jest dokumentowana a rodzice są na bieżąco informowani o postępach w nauce.

Lekcja próbna
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń umówimy się na lekcję próbną. Sam ocenisz czy warto.

 

 

 

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter