Rejestracja

Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Lelewela 3/2, Toruń, Polska
  • Firma
    One2three Kamila Romińska
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Angażujące zajęcia języka angielskiego dla dzieci i nastolatków. W trakcie lekcji rozszerzamy materiał szkolny i rozwijamy wszystkie umiejętności, kładąc nacisk na komunikację. Listy słówek, czy struktury gramatyczne bez kontekstu to dla każdego strata czasu.

Uczymy się używać nowej wiedzy w praktyce, korzystając z gadżetów, gier planszowych i karcianych, piłek, zabaw, kart obrazkowych, tak, że lekcja mija błyskawicznie. Poza bazą w postaci podręcznika, przynajmniej połowę lekcji stanowią ćwiczenia wspierające skuteczną komunikację i użycie zdobytej wiedzy w praktyce. Niewielkie grupy sprzyjają wykorzystaniu wiedzy w interakcjach z różnymi osobami, nawiązywaniu nowych przyjaźni oraz rozwijaniu współpracy z rówieśnikami.

Niewielka liczba uczestników umożliwia stworzenie zgranej grupy rówieśników, dzięki której każdy czuje się bezpiecznie i ma większą motywację do nauki.

HAPPY KIDS – KLASY 1-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ, PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
Realizujemy program rozszerzający wiedzę zdobytą w szkole, wplatając w zajęcia wiele angażujących gier i zabaw, dzięki którym 45 minut mija w oka mgnieniu. Angielski dla dzieci klas 1-3 to głównie nauka przez zabawy ruchowe, więc wszystkie wulkany energii są tutaj mile widziane. Zajęcia dla uczniów klas 4-7 zawierają dużo gier i zabaw, aby wiedza zdobywana była w jak najprzyjemniejszy sposób.

COOL HIGH SCHOOL – PRZYGOTOWANIE DO MATURY PODSTAWOWEJ I ROZSZERZONEJ

Ambitne zajęcia dla uczniów szkół ponadpodstawowych, podczas których zdobywamy pewność komunikacyjną, rozszerzamy wiedzę zdobytą w szkole, czerpiąc z nauki dużo przyjemności.

Innowacyjne techniki nauczania języka angielskiego zgodne z najnowocześniejszymi trendami w edukacji są gwarancją najwyższej jakości zajęć, podczas których każda minuta jest aktywnie wypełniona i z których kursanci wychodzą zadowoleni z produktywnie spędzonego czasu. Angażujące ćwiczenia oraz możliwość różnorodnych interakcji w grupie są gwarancją efektywnej nauki.

Nauka z rówieśnikami motywuje do działania oraz pozwala wprowadzić niepowtarzalną atmosferę poprzez budowanie zespołu na zasadach współpracy.

Zapraszam na zajęcia również osoby dorosłe 😊

Kamila Romińska

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter