Rejestracja

Kursy rysunku, malarstwa, rzeźby i fotografii, kurs przygotowawczy na ASP, kursy rozwoju artystycznego

plac Jana Matejki 3, Kraków, Polska
  • Firma
    Kurs Rysunku Gratia Artis
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Zapraszamy na  zajęcia warsztatowe z natury rysunku, malarstwa i rzeźby dla młodzieży miłośników sztuki, hobbystów oraz kandydatów na ASP oraz inne uczelnie artystyczne.

Kurs Całoroczny dla kandydatów na ASP, UP, Szkoły Filmowej
Multimedialny Całoroczny Kurs Przygotowawczy Gratia Artis ASP
należący do Programu Gratia Artis, skierowany jest do kandydatów wybierających się na wszystkie wydziały Akademii Sztuk Pięknych w Polsce a także artystycznych uczelni zagranicznych,  Szkół Filmowych, Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego oraz inne wyższe uczelnie artystyczne w kraju i za granicą w tym: Prague College, Universitat der Kunste Berlin, Bauhaus-Universitat Weimar, Univesity of the Arts London (Central Saint Martins), Chelsea College of Art and Design, Birmingham Institute of Art and Design, Royal Academy of Arts, Pennsylvania Academy the Fine Arts – Philadelphia, New York Academy of Art, Art Students League of New York, School of Visual Arts New York.

Programy zajęć warsztatowych są dostosowane do indywidualnych wymogów rekrutacyjnych wybranych uczelni artystycznych i zestawiane w kompleksowe przygotowanie do egzaminów na studia.

Rysunek i malarstwo dla Hobbystów 15+ oraz kandydatów do Liceów Plastycznych

Hobby Gratia Artis 15+ to cykl lekkich zajęć artystycznych pozwalający w gronie osób o podobnym usposobieniu i podobnej wrażliwości na sztukę i piękno rozwijać swoje pasje w dowolnie wybranych mediach artystycznych w tym rysunku, malarstwa, rzeźby, grafiki, fotografii, animacji i intermedia h.
Kurs ten jest skierowany do kandydatów do liceów plastycznych, młodych miłośników sztuki i hobbystów w dwóch grupach wiekowych od 15 do 17 lat oraz 18 do 29 lat.

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter