Rejestracja

  • Firma
    Laserpark
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Centrum rozrywkowe Laserpark oferuje zorganizowanym grupom możliwość zagrania w bezpieczny laserowy paintball. Najnowocześniejszy sprzęt i pełna tajemnic arena (laser tag) zapewniają niezapomniane wrażenia oraz doskonałą zabawę dla dużych i małych graczy. Można również spróbować swoich sił w laserowym labiryncie (laser maze). Do Waszej dyspozycji pozostaje też dobrze zaopatrzony bar, przestronna kawiarnia, a dla bardziej wymagających klientów sale VIP.

Jak wygląda gra w laserowy paintball?

Na wstępie każdy gracz otrzymuje kamizelkę wraz z bronią. Zarówno broń jak i kamizelka są stosunkowo lekkie, dzięki czemu nawet najmłodszym graczom nie utrudnia ona poruszania się. W laserowym paintballu, w przeciwieństwie do klasycznego, nie strzela się bolesnymi lub brudzącymi kulkami, ale wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odejmuje mu jedynie wirtualne punkty życia. Każda kamizelka posiada system czujników, które podczas gry zbierają wszystkie informacje na temat otrzymanych i odebranych trafień. Zarówno po zakończeniu gry jak i w czasie rzeczywistym można dokładnie prześledzić kto i kogo ile razy trafił na specjalnych monitorach zamontowanych w barze i na arenie.
W jednym czasie na arenie może uczestniczyć w grze maksymalnie 24 osób, Aktualną ilość osób można podglądnąć po zalogowaniu się na swoje konto na stronie w dziale Rezerwacje.

Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej, bardzo dużej i co najważniejsze bezpiecznej arenie, tworzącej system labiryntowych przejść, gdzie w tajemniczym półmroku  zawodnicy mogą oddać się pełnej przygód i adrenaliny grze. Dodatkowo nastrój rodem z gier komputerowych podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV oraz unoszący się dyskretnie dym. Całości dopełnia odpowiednio dobrana muzyka pomagająca w skradaniu i czajeniu się lub zagrzewająca uczestników do walki.

Do rozegrania możliwych jest kilka scenariuszy – tryb solo („każdy przeciw każdemu”), tryb drużynowy, ochrona VIP-a, deathmatch (gdzie głównym celem jest zdobyciem jak największej liczby punktów), laser sniper (stawiający na celność strzałów za sprawą ograniczonej liczby amunicji) i reality (gdzie trafienie powoduje „śmierć” gracza i wymaga powrotu do bazy). Czytaj więcej nt. rodzajów gier i możliwych scenariuszy.

Imprezy urodzinowe w LaserParku

Urodziny dla dzieci. Jeśli chcesz zorganizować oryginalne i niezapomniane urodziny dla swojego dziecka proponujemy zaprosić gości do nas (dzieci i młodzież od 8 lat.).
Czas spędzony na zdrowej rywalizacji podczas gier laserowych będzie niezapomnianym przeżyciem dla Twojego dziecka. Sam możesz zdecydować o wyborze odpowiedniego scenariusza gry i wybrać jego stopień trudności dostosowując go do upodobań zaproszonych osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy osobną salkę, gdzie można będzie zorganizować przyjęcie. W ramach poczęstunku dla gości proponujemy pizze i inne dania dostarczane bezpłatnie z restauracji Caldo, słone i słodkie przekąski oraz zimne lub gorące napoje dostępne na miejscu w barze. Dodatkowe dania (tort, lody, itp.) możliwe do zamówienia we własnym zakresie. Możliwe jest również zamówienie animatora, który pokieruje organizacją całej imprezy oraz nada jej unikalny charakter np. typu gra RPG.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter