Rejestracja

Robotyka Od 60,00zł

Lego Robotyka – Nowy Dwór Mazowiecki – Akademia Zdrowia Lejdis

Mazowiecka 11, Nowy Dwór Mazowiecki, Polska
  • Firma
    Klub Robota
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Zapraszamy dzieci na zajęcia z Robotyki Lego organizowane przez Klub Robota w Akademia Zdrowia Lejdis, ul. Mazowiecka 11. Warsztaty skierowane są dla chłopców i dziewczynek.

Robotyka Lego (5 – 12 lat)
Nasze Warsztaty z Robotyki Lego to nie tylko miejsce, w którym dzieci bawią się klockami – to przestrzeń, w której stawiamy na rozwijanie kluczowych umiejętności poznawczych, społecznych i technicznych, m.in:
• Kreatywne myślenie: Budując i programując roboty z klocków Lego, dzieci uczą się myślenia kreatywnego i twórczego.
• Logiczne rozumowanie: Radzenie sobie z trudnościami przy projektowaniu robotów wymaga logicznego myślenia i analizy.
• Podstawy programowania: Nauka programowania pozwala dzieciom zrozumieć, w jaki sposób mogą komunikować się z komputerami w praktyce.
• Praca zespołowa: Poprzez wspólne tworzenie i rozwiązywanie zadań, uczestnicy uczą się komunikacji w grupie, negocjacji i współpracy.
Dzieci, w zależności od wieku i umiejętności, pracują przy komputerach na zestawach Lego WeDo 2.0 lub Lego Mindstorms EV3. Dzięki temu każde dziecko ma szansę na naukę dopasowaną do siebie i rozwój umiejętności w odpowiednim tempie.

Tematyka i poziom zaawansowania dostosowywane są do wieku i umiejętności każdego uczestnika. Warsztaty odbywają się 1x w tygodniu. Czas trwania jednego spotkania – 60 min.

Termin:
Piątki 18:30 – 19:30

Koszt:
220,00 zł/mc (9 płatności)
900,00 zł/semestr (2 płatności)

Instruktor
Michał to instruktor z 7. letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Twórca marki Klub Robota. Zwolennik otwartej głowy, myślenia nieszablonowego. Przeciwnik szufladkowania od najmłodszych lat. Miłośnik psów. Jego głównymi zainteresowaniami są przedsiębiorczość, psychologia, motoryzacja i szeroko pojęta dziedzina techniki.

Zapisy: www.klubrobota.pl

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Dodane przez Klub Robota

Michał Łaba

Na naszych zajęciach uczestnicy nie tylko dobrze się bawią, ale także rozwijają umiejętności, które będą niezwykle ważne w przyszłości. Poznają nowe technologie w fascynujący i twórczy sposób.

Robotyka Lego | Programowanie Scratch

Rozwojowe zajęcia pozalekcyjne, Urodziny, Team Building

www.klubrobota.pl

Zapisz się na nasz Newsletter