Rejestracja

  • Firma
    Piano Lekcje
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 5 do 7 roku życia
Dzieci są zachęcane do poznawania podstawowych elementów muzycznych – melodii i rytmu.

Celem zajęć jest umożliwienie dzieciom zaśpiewania tego, co słyszą, zagrania tego, co śpiewają.

W krótkiej melodii i piosence wskazuje elementy muzyczne jak: kierunek linii melodycznej, długość trwania dźwięków, różnice ich artykułowania, a także dbam o elastyczność ręki i ruchliwość palców.

Czas trwania zajęć 30 minut

To do czego zachęcam rodziców, to udział rodzica w zajęciach dziecka.

Dzieci od 7 roku życia, młodzież

Jeśli gra na pianinie ma być dla Ciebie przyjemnym hobby wówczas Twoja górna granica wieku jest bez znaczenia. TAK – Wbrew stereotypom, opanowanie gry na pianine jest możliwe dla osoby zaczynającej naukę w wieku dorosłym! Oczywiście jeśli muzyka ma stać się drogą do sukcesu zawodowego i spełnienia jako artysty, najlepiej zacząć uczyć się grać jako dziecko.

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym. Czas trwania lekcji – 45 minut. Program nauki dostosowany jest do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Rozumiem, że zajęcia w szkole lub (tym bardziej) dorosłe życie niesie ze sobą obowiązki i nie zawsze można idealnie przygotować się do lekcji. Jednak żebyś mógł poczuć satysfakcję i dumę z wykonania utworów na wysokim poziomie, zalecam grać około 30 minut dziennie, 3- 5 razy w tygodniu. Jeśli będziesz grać więcej efekty osiągniesz oczywiście szybciej.

Nie skupiam się na jednym gatunku muzycznym, chcę przede wszystkim pokazać muzykę z atrakcyjnej strony, uczyć otwartości i wszechstronności.

Jeśli zaczynamy od zupełnych podstaw, na pierwszej lekcji pokażę Ci o co tak naprawdę chodzi w zapisie nutowym.

Znajomość nut umożliwia nie tylko odczytywanie czyjejś i zapisywanie swojej muzyki, ale jest bardzo pomocna w zrozumieniu teorii.

Część uczniów po pierwszej lekcji potrafi zagrać łatwy utwór na obie ręce ( na przykład proste opracowanie „Ody do radości”)

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter