Rejestracja

Muzyka 600,00zł - 700,00zł

Lekcje śpiewu i gry na instrumentach dla dzieci i dorosłych.

plac Orląt Lwowskich, Wrocław, Polska
  • Firma
    Szkoła Muzyki Nowoczesnej
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Szkoła Muzyki Nowoczesnej to szkoła muzyczna na miarę XXI wieku. Uczymy trzech wymiarów tworzenia współczesnej muzyki: wykonywania jej, produkowania i realizowania na żywo.

SMN Szkoła Muzyczna to miejsce dla pasjonatów nowoczesnych gatunków muzycznych, jednocześnie szanujących tradycję. Nie ograniczamy się wiekowo – SMN jest otwarte zarówno dla dzieci (od 6 roku życia), młodzieży, jak i dorosłych!

Stworzyliśmy autorski program nauczania. Jest wyjątkowy pośród ofert szkół muzycznych. Dzięki niemu, rozwiniemy Twoją muzyczną pasję nie ograniczając Cię tylko wyłącznie do muzyki klasycznej lub jazzowej. Z nami nauczysz się śpiewać lub grać na: fortepianie, gitarze, ukulele, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze basowej, perkusji, flecie, gramofonach, syntezatorach, trąbce, saksofonie lub puzonie. Jeżeli chcesz rozpocząć z nami swoją muzyczną przygodę, nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Jako jedyni posiadamy taką bazę dydaktyczno-treningową w ścisłym centrum Wrocławia. Ucząc się w naszej szkole możesz realizować własne muzyczne marzenia bez konieczności wynajmowania lub kupna drogiego sprzętu. Przestrzeń Kreatywna SMN czeka na Ciebie od poniedziałku do piątku, w liczbie 20 godzin miesięcznie. Takich możliwości nie stwarza żadna muzyczna placówka edukacyjna w Polsce!

Umiejętności śpiewu i gry na nowoczesnych instrumentach zdobędziesz pod okiem wybitnych artystów muzyków. Wszyscy są doświadczonymi pedagogami, a wykształcenie zdobywali na elitarnych wydziałach Akademii Muzycznych. Nasi nauczyciele zagrali tysiące koncertów na całym świecie i uczestniczyli w setkach sesji nagrań.

Muzyka cieszy najbardziej gdy jest tworzona wspólnie, dlatego bardzo istotne są dla nas zajęcia zespołów muzycznych. W ramach tych zajęć uczniowie i nauczyciele wspólnie opracowują covery i autorskie kompozycje. Pod koniec roku szkolnego i w jego połowie organizujemy koncerty, podczas których prezentują wspólnie przygotowane utwory!

Zajęcia startują dwa razy w ciągu roku: we wrześniu i w lutym.
Rekrutacja trwa więc niemal cały rok!
Dowiedz się więcej o rekrutacji na https://www.szkolamuzykinowoczesnej.pl/rekrutacja-2023-smn/
Dowiedz się więcej o Szkole Muzycznej SMN:  https://www.szkolamuzykinowoczesnej.pl/ognisko/

Szkoła Muzyki Nowoczesnej

Kategorie

Wideo

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter