Rejestracja

Masaż dźwiękami mis terapeutycznych oraz koncerty relaksacyjne, rytuały oczyszczające na gong i misy

Opole, Polska
  • Firma
    Naturalnie
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Zapraszam na dźwiękoterapię dedykowaną dzieciom.

Dźwięk i wibracje poruszą dogłębnie Twoje ciało i zmysły. Uspokoisz zabiegany umysł i głęboko się zrelaksujesz. Sprawię, że odbędziesz podróż w niezapomniany świat pierwotnych dźwięków, które zwiększają siły witalne, uwalniają od lęków, budzą wiarę w siebie, rozbudzają intuicję, wyzwalają twórcze inspiracje.
Gong jest instrumentem archaicznym o ponad 4 tysięcznej tradycji i od tego czasu znana jest metoda terapeutycznego wykorzystania dźwięku zarówno mis jak i gongu. Do Europy w latach 90-tych przywiózł ja niemiecki inżynier Peter Hess. Gong należy do grupy instrumentów idiofonicznych, czyli samodźwięczących.
Według Tybetańczyków odpowiednio dobrany dźwięk ma właściwości lecznicze. Wytwarzane dźwięki i wibracje wprowadzają ciało, duszę i umysł w harmonię.

Terapia dźwiękiem, czy też inaczej dźwiękowa medytacja wzmacnia witalność, odpręża i rozluźnia, działa regenerująco na organizm. Daje wrażenie oczyszczenia i optymistycznego spojrzenia na świat, czucie lekkości i radości. Polecana szczególnie wszystkim tym, którzy chcą uwolnić się od natłoku myśli, odreagować stresy i problemy dnia codziennego, oraz tym wszystkim, którzy czuja się zmęczeni i zagubieni.
Misy są starannie wytworzone według tradycyjnych indyjskich receptur i selekcjonowane pod względem częstotliwości przez doświadczonych specjalistów, oznaczone atestem Peter Hess® Therapieklangschale – professional therapeutic quality. Masaż misami przyniesie rozluźnienie, uwolni od wewnętrznych blokad i napięć. Poczujesz się dogłębnie zregenerowany.Masaż przeprowadzany jest na leżąco w ubraniu nie krępującym ruchów.

Koncerty organizowane są w Grocie Solnej Remedium w Opolu lub na zamówienie i konkretnej lokalizacji

Czas trwania 60 -75 min

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter