Rejestracja

Muzyka dla Malucha, nauka języka angielskiego

Kraków, Polska
  • Firma
    Do-Re-MISIE - Muzyka dla malucha
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Dla Maluchów 3m+
Zajęcia muzyczne dla Malucha z Rodzicem
Dla najmłodszych maluszków polecamy program Muzyczny Dzień, skierowany na ciekawe spędzanie czasu w towarzystwie żywej muzyki i naukę dziecięcych piosenek do zabawy w domu. Raczkujące niemowlęta zapraszamy na Dotykam Muzykę, gdzie wszechstronne sensoryczne zabawy zaspokoją potrzeby najbardziej aktywnych szkrabów!

Dorastające dzieciaki dobrze odnajdą się na zajęciach Świat na dziecięcej dłoni oraz Muzyczne Kolory, gdzie aktywnie będą komunikować się z innymi dziećmi i nauczą się współpracować z rówieśnikami. Różnorodne muzyczne, motoryczne, sensoryczne i plastyczne zabawy w obecności Rodzica pozwolą dziecku rozwijać własne zainteresowania i czerpać pomysły na nowe!

Dla Przedszkolaków 3+
Samodzielnych Przedszkolaków 3+ zapraszamy na kreatywną naukę Matematyki, Alfabetu albo Muzyki. Wszystkie te zajęcia są skierowane na wspieranie naturalnego okresu rozwoju kreatywnej zabawy u dzieci 3-6 letnich. Poprzez ruch, teatrzyk, plastykę, muzykę, taniec dzieci poznają cyfry, kształty, litery, nuty w bezstresowy i wesoły sposób. Zajęcia są wzbogacone w sensoryczne zabawy i wspierają wszystkie układy sensoryczne. Na każdym zajęciu brzmi żywa muzyka i śpiew, a dzieci aktywnie muzykują na instrumentach muzycznych współtworząc każdą piosenkę i zabawę.

Indywidualne zajęcia
Dla wszystkich potencjalnych uczestników, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych, proponujemy indywidualne zajęcia muzyczne, język angielski oraz język rosyjski. Indywidualne nauczanie obejmuje wszystkie dostępne programy. Kto może skorzystać z takiego rozwiązania?
-dzieci, którym nie pasuje aktualny rozkład zajęć
-dzieci, mieszkające za daleko od placówek w których są prowadzone zajęcia
-dzieci mające duże trudności z funkcjonowaniem w grupie
-dzieci specjalnej troski i o specjalnych potrzebach edukacyjnych
-dzieci uzdolnione muzycznie i wykazujące duże zainteresowanie muzyką
-wszyscy pozostali chętni =)

Little Travellers: angielski dla dzieci 1.5-6 lat

„Little Travellers” – to autorskie zajęcia z j. angielskiego stworzone z myślą o wspieraniu  naturalnej ciekawości i zainteresowań dziecka. Zestaw kreatywnych ćwiczeń łączących w sobie teatralne, sensoryczne, muzyczne, motoryczne, plastyczne i ruchowe zabawy pozwala dziecku bezstresowo i niezauważalnie oswoić się z nowym językiem lub wesprzeć przedszkolną edukację.

Little Travellers: język angielski dla dzieci 7+

Dla uczniów szkoły podstawowej stworzyliśmy ofertę zajęć z j.angielskiego, na których trenujemy aż do skutku zwroty i słownictwo, ćwiczymy zrozumienie i aktywną wypowiedź. Wszystko robimy przez sensoryczne, ruchowe, motoryczne ćwiczenia i zabawy!

Każde dziecko jest naprawdę mądre, sprytne i dużo potrafi. Naszym zadaniem jest stworzyć warunki do zrealizowania tego potencjału. Nic nie jest warto tyle ile dobry start w nauce języka!

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter