Rejestracja

NatureEnglish – Akademia Językowa od pierwszego roku życia

Bydgoszcz, Polska
  • Firma
    NatureEnglish - Akademia Językowa od pierwszego roku życia
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Sadzimy Małe Nasionka i podlewamy je nową wiedzą i bogatymi doświadczeniami w ogrodzie zwanym Życiem. Świat NatureEnglish to przygoda z naturalną metodą nauki – całkowite „zanurzenie” w języku angielskim – już od października zapraszamy na cotygodniowe zajęcia w małych grupach na terenie Bydgoszczy. NatureEnglish zrodził się z pasji do nauczania dzieci języka angielskiego i potrzeby budowania świadomości zdrowych postaw życiowych i wrażliwości na otaczający nas świat. Do jego powstania przyczyniło się doświadczenie, które zbieraliśmy od 2010 roku nauczając języka angielskiego uczniów wielu narodowości, różnych kultur i w różnym wieku.

KURSY
Umożliwiamy totalne zanurzenie w język angielski dzięki innowacyjnym kursom językowym już od pierwszego roku życia…

ROBBIE, ROSIE&TEDDY, JOHNNY (1-3 latki)
WE ARE NatureBabies!
Cykl kursów multisensorycznych podczas których fascynujące przygody bohaterów NatureEnglish przeplatają się z naszym codziennym życiem – dzięki czemu język obcy przyswajany jest przez naszych podopiecznych naturalnie. Innowacyjne materiały dydaktyczne zostały stworzone i specjalnie dostosowane do każdej grupy wiekowej w kursach NatureBabies.

Wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego, pomagając zapoznać się z jego dźwiękami i intonacją oraz zrozumieć podstawowe instrukcje – to wszystko zaczyna się w środowisku stymulującym emocjonalnie, zachęcającym do interakcji od pierwszego dnia. Na tym samym etapie dzieci zaczynają mówić pierwsze słowa w języku angielskim oraz ojczystym – często prawie w tym samym czasie.

MOONLIGHT KINGDOMN – MOONIE&RAY (4-6 latki)
WE ARE NatureKids!
Witajcie w magicznej i tajemniczej krainie w której młode wróżki (Moonie i Ray) nie tylko przygotowują dzieci do pójścia do szkoły, ale też razem z nimi poznają świat obserwując jego cztery żywioły i doświadczają życia ucząc się angielskiego. Podczas zajęć w NatureKids tworzymy środowisko w którym dzieci przez kreatywne zabawy poznają świat, dostrzegają siebie jako integralną część natury i jej żywiołów.

Dzieci uczą się intuicyjnie wychwytywać znaczenie opowiadanych historii, mowy nauczyciela i różnych struktur związanych z sytuacjami dnia codziennego w naturalnym kontekście. NatureKids to „żywiołowy” kurs pełen ruchu i eksperymentów, który daje możliwość wyładowania energii w przyjaznej atmosferze zanurzenia w języku angielskim. Zajęcia wspierają rozwój ogólnych umiejętności dziecka, jego wyobraźni, zdolności manualnych oraz wzbogacają osobowość naszych Podopiecznych zakorzeniając złote zasady współistnienia w zgodzie z naturą.

INTEGRATED SKILLS & SPEAKING (7-10latki)
NatureTheatre&Mindfulness
Kurs którego głównym celem jest naturalna komunikacja w języku angielskim oraz wykształcenie uważności, dalszego rozwoju koncentracji, pamięci a także kreatywności u dzieci. W ciągu roku nasi mali aktorzy przyswajają struktury oraz utrwalają słownictwo o różnej tematyce – to podczas zajęć Theatre&Mindfulness mają w końcu okazje użyć języka w formie pełnej ekspresji.

Podczas zajęć bawimy się i wchodzimy w przeróżne role odgrywając je po angielsku oraz uczymy świadomego, pełnego ciekawości i otwartości doświadczania chwili obecnej tzn. Mindfulness. Zajęcia dają możliwość poznania, zrozumienia oraz wyładowania emocji,  które się w nas pojawiają oraz przepełnione są muzyką, śpiewem, sztuką oraz zabawami ruchowymi i rozwojowymi w języku angielskim.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter