Rejestracja

Nauka Gry Na Instrumentach, Nauka Śpiewu – Dla Dzieci I Młodzieży

Bracka 22/23, 00-028 Warszawa
  • Firma
    Music School
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Realizuj muzyczne pasje w każdym wieku
Niezależnie od tego czy myślisz o muzycznej karierze czy chciałbyś spędzić kreatywnie czas, znajdziesz u nas nauczycieli, którzy sprawią, że nauka gry lub śpiewu stanie się przyjemna i efektywna.

Tworzymy w centrum Warszawy wyjątkowe miejsce dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, które chcą rozwijać muzyczne pasje. Oferujemy zajęcia wokalne, instrumentalne oraz kursy emisji głosu i dykcji dla managerów. Pomagamy dorosłym, spełniającym się zawodowo osobom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy. W Music School przygodę z muzyką możesz rozpocząć w każdej chwili – zapisy na zajęcia przyjmujemy przez cały rok.

Music School to szkoła muzyczna dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzimy zajęcia zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym. Zajęcia mają miejsce w placówce w Warszawie (ul. Bracka 22)  – przyjmujemy zapisy przez cały rok.

W naszej szkole możesz:
nauczyć się grać na ulubionym instrumencie,
nauczyć się śpiewać (również konkretny repertuar),
poprawić swoją dykcję i emisję głosu,
poprawić wymowę dzięki zajęciom z logopedii,
wziąć udział w zajęciach z autoprezentacji prowadzonych przez aktora,
poszerzyć wiedzę o muzyce na kursach i warsztatach tematycznych (teoria muzyki, song writing, beatbox, harmonijka, muzyka filmowa, muzyka jazzowa, muzyka etniczna, a także muzykoterapia),
odreagować stres po pracy, odpocząć i fajnie się bawić.

 

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter