Rejestracja

Nauka gry na instrumentach, nauka śpiewu ( oddział w Krakowie i w Mielcu )

Świętego Filipa 23, Kraków, Polska
  • Firma
    Szkółka Muzyczna Pozytywka
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Prowadzimy naukę na następujących instrumentach:
-Fortepian
-Keyboard
-Gitara klasyczna
-Gitara elektryczna
-Gitara basowa
-Skrzypce
-Wiolonczela
-Flet prosty
-Flet poprzeczny
-Saksofon
-Klarnet
-Trąbka
-Akordeon
-Śpiew/Wokal

Nasza szkoła jest instytucją umuzykalniającą dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w muzyce.

Nie praktykujemy egzaminów wstępnych, gdyż uważamy, że każdy powinien mieć szansę sprawdzić się w tej dziedzinie i samemu dokonać wyboru, czy chce się rozwijać w tym kierunku.

Wystarczy tylko rozmowa wstępna i odrobina chęci!

Naszym atutem jest nauczanie indywidualne i doświadczony zespól nauczycieli. Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotny jest bezpośredni kontakt Ucznia z nauczycielem, dlatego nie tworzymy klas wieloosobowych. Z doświadczenia wiemy, że daje to dużo lepsze wyniki w nauce.

Jesteśmy również nastawieni na elastyczność w doborze terminów zajęć, co jest dodatkową zaletą indywidualnego toku nauczania.

Przede wszystkim pragniemy nauczyć gry na instrumencie, ale nie zapominamy również o niezbędnych elementach teorii muzyki, które wplatamy w tok nauczania praktycznego.

Lekcje odbywają się raz w tygodniu w ustalonym terminie, choć jest też możliwość indywidualnych ustaleń częstotliwości spotkań.

Zajęcia trwają 50 minut, a czas ten ustalony został na podstawie wieloletnich doświadczeń pracy z uczniami – jest to idealny okres dla koncentracji i wytrzymałości człowieka, podczas zdobywania wiedzy i doświadczeń manualnych.

Zapraszamy dzieci od wieku szkolnego.

Na koniec każdy nasz Uczeń otrzymuje Świadectwo lub Zaświadczenie potwierdzające naukę w naszej szkole. Dokumenty te dają możliwość kontynuacji nauczania u nas w roku następnym, a także są często respektowane w innych instytucjach edukacyjnych, pokazując dotychczasowe osiągnięcia Ucznia.

Spróbować zawsze warto – zapraszamy!!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter