Rejestracja

Nauka Gry W Piłkę Nożną Dla Dzieci I Młodzieży

aleja Jana Pawła II 18/18, 62-030 Luboń
  • Firma
    Szkoła Futbolu Luboń
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Szkoła Futbolu to innowacyjny system szkolenia dzieci, oparty na najlepszych wzorcach z Polski i zagranicy. Naszym największym atutem jest doskonale przygotowana i doświadczona kadra, gdyż hołdujemy zasadzie, że zawsze to ludzie są najważniejsi. Dlatego ze szczególną pieczołowitością obserwujemy postępy naszych podopiecznych, by dostosować zajęcia do ich potrzeb.

Każde dziecko jest inne i potrzebuje nie tylko indywidualnego planu treningowego, ale też zindywidualizowanego podejścia. Nasi doświadczeni trenerzy doskonale zdają sobie z tego sprawę i robią wszystko, by zapewnić maksymalne efekty zajęć. Odbywają się one w przystępnej formie zabawy ruchowej, w które wplecione są elementy piłkarskiego rzemiosła. Właśnie dlatego mają Państwo pewność, że Wasza pociecha zawsze chętnie weźmie udział w treningu i nie będzie mogła doczekać się kolejnych zajęć.

Szkoła Futbolu to nie tylko nauka gry w piłkę nożną, ale też zrównoważony rozwój ruchowy i motoryczny dziecka, a także integracja z grupą rówieśników.

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter