Rejestracja

  • Firma
    London Eye - Szkoła Języka Angielskiego
  • Typ usługi
    stacjonarnie

KURS DLA 4 i 5 – LATKÓW
Zajęcia prowadzone są w wymiarze 45 minut jeden raz w tygodniu (istnieje możliwość zorganizowania zajęć 2 razy w tygodniu).

KURS DLA 6- latków, które nie rozpoczęły jeszcze nauki w szkole podstawowej.
Zajęcia prowadzone są w wymiarze 60 minut raz w tygodniu lub 30 minut 2 razy w tygodniu.

Kursy przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach naszych najmłodszych słuchaczy po raz pierwszy wkraczających w świat nauki języka angielskiego. Kursy zostały opracowany w taki sposób, aby uczyć poprzez zabawę i zachęcać do prawdziwej komunikacji w klasie. Na zajęciach wykorzystywane są cyfrowe materiały umożliwiające dzieciom zabawę na tablicy interaktywnej. Celem kursu jest nie tylko angielski, ale również wszechstronny rozwój dziecka. Różnorodne ćwiczenia plastyczne tj. kolorowanie, wycinanie, malowanie wspomagają rozwój psychomotoryczny dziecka i gwarantują świetną zabawę. Z kolei wierszyki, piosenki i historyjki obrazkowe służą nauce prawidłowej wymowy i intonacji a także sprawiają, że dzieci czekają na każdą lekcję jak na ulubioną bajkę. Liczne gry i zabawy zachęcają do mówienia po angielsku oraz pozwalają utrwalić poznany wcześniej materiał. Z naszym kursem każde dziecko pokocha angielski!

Kursy dla uczniów klas 1, 2 i 3

Zajęcia dla uczniów klas pierwszych prowadzone są w wymiarze 60 minut raz w tygodniu, dla klas drugich i trzecich w wymiarze 90 minut raz w tygodniu.

Kursy przygotowane zgodnie z nową podstawą programową wykorzystują różnorodne metody nauczania, które angażują wszystkie zmysły dziecka. Poprzez naukę piosenek, wierszyków i rymowanek język angielski jest wprowadzany w wesoły i motywujący sposób. Uczniowie wraz z sympatycznymi bohaterami książki przeżywają różne przygody, które stanowią doskonałe tło do wprowadzania zagadnień językowych. Kurs integruje wszystkie sprawności językowe kładąc nacisk na słuchanie i mówienie, stopniowo wprowadzając czytanie i pisanie. Na zajęciach wykorzystywane są materiały cyfrowe, by uczyć nowocześnie, korzystając z tablicy interaktywnej. Kursy przyciągają jak magnes fascynującymi grami i zabawami, co sprawia, że uwaga ucznia jest skupiona na lekcji. Ponadto, ogromna różnorodność ćwiczeń buduje solidne podstawy dalszej nauki. Taki kurs to prawdziwa przygoda i mnóstwo dobrej zabawy!

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS 4, 5, 6 i 7

Zajęcia prowadzone są w wymiarze 90 minut raz w tygodniu.

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS 8

Zajęcia dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty odbywają się w wymiarze 120 minut raz w tygodniu.

Kursy został opracowane zgodnie z wytycznymi nowej podstawy programowej i wzbogacone o innowacyjne materiały cyfrowe, umożliwiające naukę z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Kursy pozwalają na kształcenie zarówno receptywnych jak i produktywnych sprawności językowych, stopniowo proponując trudniejsze zadania prowadzące do wyrobienia u młodszych nastolatków umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Tematyka zajęć dotyczy aktualnych zagadnień odpowiadających potrzebom i zainteresowaniom uczniów. Ponadto, w trakcie zajęć uczeń ma możliwość bogacenia słownictwa i utrwalania struktur gramatycznych poprzez różnorodne ćwiczenia, gry i zabawy. Kurs nie tylko uczy i bawi, ale przede wszystkim stanowi rzetelne przygotowanie do dalszej nauki. Nauka języka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Kurs dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych

KURS DLA UCZNIÓW KLAS 1, 2 i 3
Zajęcia odbywają się w wymiarze 90 minut raz w tygodniu.

KURS DLA MATURZYSTÓW
Zajęcia odbywają się w wymiarze 90 minut 2 razy w tygodniu.

Kursy przeznaczone dla młodzieży przygotowującej się do egzaminu dojrzałości zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej. Kursy umożliwiają nie tylko gruntowną powtórkę materiału językowego, ale także opanowanie wszystkich typów zadań egzaminacyjnych. Umiejętnie łączą rozwijanie kompetencji językowych z wszechstronnym przygotowaniem do egzaminu maturalnego w zakresie wszystkich jego części składowych: czytania, pisania, słuchania, mówienia a także użycia słownictwa i struktur gramatycznych. Dodatkową atrakcją kursu jest nowoczesny sprzęt cyfrowy, w tym tablice interaktywne. Te kursy to nieoceniona pomoc w rzetelnym przygotowaniu do egzaminu dojrzałości!

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter