Rejestracja

Nauka Języka Angielskiego Dla Dzieci I Młodzieży

Prymasa St. Wyszyńskiego 42a, 62-800 Kalisz
  • Firma
    Nauka Języka Angielskiego Dla Dzieci Helen Doron English
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Nauka angielskiego metodą Helen Doron w Kaliszu.

Nasza Szkoła istnieje w Kaliszu od 2003 r. Uczymy dzieci oraz młodzież w każdym wieku, począwszy od 3-miesięcznych maluszków, a skończywszy na 19-latkach.

Nasza szkoła to również licencjonowana placówka, w której można zdawać egzaminy językowe ESOL stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży przez Uniwersytet w Cambridge.

Angielski dla dzieci Kalisz-jaka oferta?
Szkoła angielskiego dla dzieci w Kaliszu, która spełni wysokie wymagania rodziców i przede wszystkim najmłodszych jest miejscem, w którym poza merytoryczną wiedzą jest moc doskonałej zabawy. Metoda Helen Doron w Kaliszu jest stosowana od wielu lat i dzięki niej już wiele dzieci zaczęło przygodę z nauką angielskiego. Jesteśmy lokalnym liderem i oferujemy angielski dla dzieci z gwarancją skutecznej nauki. Posiadamy wysokiej klasy zaplecze techniczne, nowoczesne narzędzia pracy oraz kadrę, która tworzy magię miejsca.

Nauka angielskiego aktywnie-jak wybrać metodę?
Metoda, którą proponujemy powstała trzydzieści lat temu dzięki japońskiemu sposobowi nauki gry na instrumentach. Metoda Suzuki sprawiała, że młodzi wykonawcy grali na instrumentach jeszcze przed poznaniem nut. Angielski, uczony przez utrwalenie słyszalnych dźwięków, aktywizację, pozytywne skojarzenia i zabawę jest doskonale przyswajany przez dzieci w każdym wieku. Uczymy skutecznie najmłodszych już po 3 miesiącu życia i tych prawie dorosłych, mających lat 19.

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter