Rejestracja

Nauka języka angielskiego i niemieckiego

Brzezowiecka 16, Brzesko, Polska
  • Firma
    BLUE DOG - Szkoła Języków Obcych
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Kursy PLAYSCHOOL (od 3 do 6 roku życia) 2 x 45 min.

Grupa STARTER (3 / 4 l.)

Grupa A (4 / 5 l.)

Grupa B (5 / 6 l.)

Im wcześniej dzieci rozpoczną naukę języka obcego, tym lepiej. Dzieci uczą się w sposób naturalny: przez gry, zabawy ruchowe, piosenki, rymowanki i codzienną praktyczną komunikację. Zajęcia PLAYSCHOOL prowadzone są w całości w języku obcym. W ten sposób dzieci bardzo szybko uczą się języka w trakcie zabaw nie zdając sobie z tego sprawy. Słysząc i tworząc krótkie wypowiedzi poznają prawdziwy język, który staje się dla nich narzędziem komunikacji. Dzięki dużej ilości krótkich zróżnicowanych ćwiczeń nasi mali studenci nie mają szansy się nudzić w trakcie lekcji. Dbamy o stworzenie przyjaznej i wesołej atmosfery, która sprzyja nauce najmłodszych.

Kursy JUNIOR (od 6 / 7 do 9 roku życia) 2 x 50 min.

Grupa JUNIOR 6+

Grupa JUNIOR 7

Grupa JUNIOR 8

Grupa JUNIOR 9

Mądra zabawa z użyciem interaktywnych gier pozwala naszym uczniom w szybki i przyjemny sposób zapamiętywać duże ilości materiału. Kursy JUNIOR są odpowiednie dla dzieci od 6 lub 7 roku życia. Odwołują się do naturalnej ciekawości i spontaniczności dzieci jednocześnie rozwijając praktyczne umiejętności, takie jak słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Dzięki małym grupom i nauce dwa razy w tygodniu dzieci pracują intensywnie, ale naturalnie. Kursy JUNIOR pozwalają dzieciom uczyć się gramatyki w praktyczny sposób – słuchając nauczyciela i rozmawiając z nim w języku obcym.

Młodzież szkolna Kursy TEEN 10+ / 15+ (4 – 8 klasa / szkoła średnia)
1 x 90 min.
2 x 50 min.
2 x 90 min. (INTENSIVE)

1 – DAY
2 – DAY
INTENSIVE

Kursy TEEN+ zostały stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Pod okiem doświadczonych lektorów uczniowie rozwijają praktyczne umiejętności, takie jak rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Uczestnicy kursów TEEN dobierani są wiekiem i poziomem opanowania języka. Dzięki różnorodnym metodom opartym na mnemotechnice, personalizacji, mapach myśli, emocjach, projektach i nie tylko pomagamy naszym uczniom poznawać, powtarzać i utrwalać słownictwo. Uczymy gramatyki w nowoczesny, niestandardowy sposób poprzez materiały audio-video, interaktywne gry z użyciem nowoczesnych technologii a przede wszystkim z humorem.

Egzaminy Kursy EXAM (kursy przygotowujące do egzaminów) 1 x 90 min.

EXAM 8
MATURA podstawowa
MATURA rozszerzona

Kursy EXAM dedykowane są młodzieży przygotowującej się do egzaminów. Pomagamy opanować stresujące techniki egzaminacyjne i rozwinąć płynność językową. Jeśli jesteś przyszłym absolwentem szkoły podstawowej lub średniej i chcesz skutecznie przygotować się do egzaminu i uzyskać wymarzony wynik – wybierz kurs EXAM. Dzięki doświadczonym lektorom i pracy w małych grupach zrobisz postępy w czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu oraz wzmocnisz swoje kompetencje leksykalno-gramatyczne. Na kursach EXAM zaplanujesz z nami swoją naukę i powtórkę przed egzaminem.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter