Rejestracja

  • Firma
    Kalina Szkoła Języka Rosyjskiego
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Dzieci są bardzo wdzięcznymi, ale też wymagającymi uczniami. Myślę, że nie byłoby mi łatwo uczyć dzieci, gdybym sama ich nie miała i nie doświadczała tego, czego doświadczają inne mamy i ojcowie „na własnej skórze”. Pracując już kilka lat z dziećmi, a także wychowując własne, wiem jedno – dziecko to cudowne i subtelne zjawisko. Niebywale szczere i prawdziwe w uczuciach, empatyczne, chłonne, kreatywne i ciekawe świata. Ale również pomysłowe, spostrzegawcze, pełne emocji i pasji. Te wszystkie cechy pomagają mu w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu wielu różnych umiejętności. Ja, jako lektor, ale przede wszystkim jako mama staram się w nauczaniu dzieci być przede wszystkim wskazówką i oparciem. Praca z dziećmi nie jest prosta – wymaga dużej spostrzegawczości, wrażliwości i zrozumienia. Ale za to obserwacja tego, jak młody człowiek zapamiętuje pierwsze słowa, wypowiada pierwsze zdania po rosyjsku, prawidłowo intonuje, czyta i pisze (bądź co bądź trudną) cyrylicą uskrzydla i cieszy tak, jak niewiele rzeczy w życiu. Nam praca z dziećmi przynosi dużą satysfakcję, ale twoja pociecha zyska równie wiele:

-poszerzy swoją wiedzę i wzbogaci wyobraźnię;
-rozwinie zdolność samodzielnego myślenia;
-rozbudzi w sobie ciekawość poznawania świata;
-poprawi pamięć i koncentrację;
-wyćwiczy prawidłową wymowę;
-udoskonali umiejętność odręcznego pisania;
-stanie się bardziej uważne i wytrwałe;
-będzie kojarzyła naukę z czymś miłym i przyjemnym.

Konkludując…
Od czasu pojawienia się naszego najmłodszego ucznia grupa jemu podobnych znacząco się powiększyła. Co ciekawe – większość stanowią chłopcy, ale mamy też kilka dziewczynek. Na przestrzeni lat zaczęliśmy prowadzić zajęcia z dojazdem, a ostatnio również online. Możliwości jest wiele, zatem jeśli masz ochotę do nas dołączyć, młody człowieku, zapraszamy Cię serdecznie – u nas jesteś zawsze mile widzianym gościem! Staramy się być elastyczni, dlatego też zajęcia mogą odbywać się:

-w siedzibie naszej szkoły;
-w Twoim domu;
-zdalnie (poprzez komunikator Skype/Zoom/Messenger lub Viber).
Zajęcia mogą być prowadzone w ciągu tygodnia lub w soboty. Spotkania odbywają się zwykle raz lub dwa razy w tygodniu i trwają od 45 do 60 minut. Częstotliwość i czas trwania zajęć ustalamy przed pierwszym spotkaniem, a jeśli zachodzi taka potrzeba – modyfikujemy je na bieżąco. Do miłego zobaczenia!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter