Rejestracja

  • Firma
    Klub Sportowy HAJIME
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Sekcja Ju-Jitsu prowadzona przez senseia Marcina Marka działa od 2002 roku. Kreowała się i tworzyła na przełomie lat by w 2010 przyjąć oficjalnie nazwę HAJIME.
Hajime (hadżime) z japońskiego oznacza: początek, start, przywitanie.

Dla nas zaś Hajime jest czymś więcej niż tylko zwrotem używanym podczas trwania treningu. Jest nie tylko firmą czy instytucją, ale przede wszystkim szkołą Ju-Jitsu i ideą, która kształtowała się w naszych umysłach i na sali treningowej przez lata.

Łączy ona w sobie wielowiekową tradycję japońskich samurajów, z nowoczesnym i postępowym sposobem prowadzenia treningów. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na adaptowanie klasycznych technik, rzutów i uderzeń w celu uzyskania skutecznej samoobrony gwarantującej pełne poczucie bezpieczeństwa.

Szkoła prowadzi zajęcia z zakresu Ju-Jitsu, Combat Ju-Jitsu i samoobrony dla różnych grup wiekowych. Treningi prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, a programy szkoleniowe są odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb i tak, aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie.

Hajime jest sekcją ciągle się rozwijającą. Szukającą nowych metod nauczania i rozwoju. Uczniowie mają możliwość wyjazdu na obozy sportowo – rekreacyjne, zawody sportowe i pokazy organizowane przez różne instytucje (np. Juliada, Dzień Dziecka, Festyny etc.)

Dodatkowo miła atmosfera sprzyja szybkiemu zdobywaniu wiedzy i umiejętności, a każde zajęcia to niezapomniane doświadczenie. Sekcja Hajime jest miejscem, gdzie dzieci, młodzież i dorośli – wszyscy Ci, którzy pragną poznać Ju-Jitsu – spędzą miło czas i oderwą się od szarej codzienności.

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter