Rejestracja

Nauka pływania dla dzieci i młodzieży

al. Politechniki 10, Łódź, Polska
  • Firma
    Feel The Water -Akademia Pływania
  • Typ usługi
    stacjonarnie

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DZIECI

Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko czuło się jak ryba w wodzie to
Zajęcia grupowe prowadzimy w małych grupach tworzonych na podstawie wieku i umiejętności uczestników. Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dopasować poziom zajęć tak, aby jak najefektywniej nauczać pływać. Nasi instruktorzy indywidualnie podchodzą do każdego z uczestników, dopasowują ćwiczenia do ich umiejętności, dostrzegają błędy i pomagają je wyeliminować.

Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 3-6 lat
Zajęcia odbywają się w małych grupach – na jednego instruktora przypada maksymalnie 4 dzieci.
Podczas zajęć najważniejsze jest dla nas nauczanie dzieci bezpiecznego zachowania w wodzie. Dostosowujemy głębokość dna tak, żeby dzieci czuły się bezpiecznie a ćwiczenia wykonujemy w formie zabawy w przyjaznej atmosferze – instruktorzy to ciocie i wujkowie, którzy są z dziećmi w wodzie i dbają o to, żeby dzieci czerpały radość z każdych zajęć.
Wiemy, że początki bywają straszne, dlatego nie wywieramy na dzieciach presji, pozwalamy im odkrywać pływacki świat w swoim tempie. Podczas zajęć nie korzystamy z rękawków czy kamizelek wypornościowych – bardzo ważnym jest dla nas to, żeby dziecko od samego początku uczyło się poruszać w wodzie samodzielnie.

Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 6-10 lat
Zajęcia prowadzone są w małych grupach – na jednego instruktora przypada maksymalnie 5 dzieci.
Dzięki pracy w małych grupach jesteśmy w stanie idealnie dopasować poziom zajęć do uczestników tak, aby jak najefektywniej nauczać pływać. Chcemy pokazać dzieciom, że pływamy dla przyjemności a nie z przymusu dlatego do naukę łączymy z zabawą. Podczas zajęć nasi instruktorzy chętnie przebywają z dziećmi w wodzie, ale nie zawsze, bo niektóre błędy łatwiej jest nam wychwycić z brzegu.

Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat
Zajęcia prowadzone są w małych grupach – na jednego instruktora przypada maksymalnie 5 uczestników.
Dzięki pracy w małych grupach jesteśmy w stanie idealnie dopasować poziom zajęć do uczestników tak, aby jak najefektywniej nauczać pływać. Zajęcia te skierowane są dla dzieci starszych, które chcą nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności. Nasi instruktorzy wyróżniają się „spoko” podejściem, szybko łapią porozumienie z młodzieżą i nauka pływania staje się dla uczestników nie tylko fajną aktywnością fizyczną ale przede wszystkim dobrą zabawą.

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter