Rejestracja

Nauka Pływania SwimPower

Inflancka 8, Warszawa
  • Firma
    SwimPower
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Szkoła pływania SwimPower powstała z zamiłowania do sportu i aktywności fizycznej. Zrzeszamy instruktorów i trenerów z różnych klubów i regionów Polski, co powoduje, że nasze metody treningowe są różnorodne i maksymalizują postęp w pływaniu. Nasi trenerzy to osoby młode, pełne pasji i zaangażowania w swoją pracę. Wspólnie działamy od 2021 r.
Co nas wyróżnia spośród innych szkółek pływackich?
Wszyscy instruktorzy posiadają historię zawodniczą i przeszli wieloletni trening pływacki. W przypadku nauki pływania przekazanie prawidłowej techniki i opanowanie nowych wzorców ruchowych jest niezmiernie istotne. Kariera zawodnicza naszych trenerów gwarantuje  dokładniejszy pokaz, a tym samym szybsze opanowanie techniki pływania.

Specjalizujemy się w zajęciach indywidualnych i małych grupach 2-3 osobowych, ponieważ zależy nam na szybkim postępie kursantów i jak najbardziej indywidualnym podejściu.

Dla doświadczonych triathlonistów i mastersów organizujemy treningi pływackie poprawiające wytrzymałość  i siłę, skupiające się na poprawie wyniku sportowego (przygotowane do zawodów, osiągniecie wyznaczonych wspólnie celów/skupienie się na elementach wymagających poprawy etc.)

Prowadzimy zajęcia zarówno z wody i lądu. Tak połączona forma prowadzenia zajęć daje całościowy pogląd na technikę pływania, co umożliwia wychwycenie nawet najdrobniejszych błędów.

Posiadamy elastyczny grafik i możliwość odrabiania zajęć, bądź zmiany terminów w trakcie roku szkolnego. W zależności od potrzeb klientów możemy prowadzić zajęcia na innych basenach ma terenie Warszawy i okolic, również tych prywatnych.

Dostosowujemy się do osób zapracowanych i ceniących swój czas oraz zdrowie dlatego przeprowadzamy zajęcia indywidualne i naukę pływania również z samego rana (godzina 6:00/7:00 – na małym basenie jak i basenach sportowych 25/50 metrowych) oraz późnym wieczorem, aż do zamknięcia pływalni (godzina 21:00/21:30/22:00).

Dla zapewnienia najwyższej jakości świadczenia usług, każdy instruktor/trener przechodzi pełną weryfikację umiejętności pływackich, wraz ze sprawdzeniem posiadanych kompetencji, umożliwiających prowadzenie zajęć i treningów pływackich. Instruktorzy przechodzą również wewnętrzny kurs, który ma za zadanie zaznajomić ich ze stosowanym programem nauczania pływania.
INSTRUKTORZY:
Konrad Karnaszewski – założyciel szkoły pływania SwimPower.

W nauce pływania ważny jest dla mnie postęp moich kursantów. Jestem osobą komunikatywną, otwartą, cierpliwą i zaangażowaną w swoją pracę. Program nauki pływania dobieram indywidualnie do potrzeb swoich podopiecznych. Zajęcia pływania prowadzę będąc z podopiecznym w wodzie, jak i z krawędzi pływalni – na każdych zajęciach wchodzę do wody i pokazuję ćwiczenia i technikę pływania. Posiadam duże doświadczenie zawodnicze. Jestem rekordzistą Polski Masters (kat. A) na 50m stylem dowolnym, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski juniorów i Akademickich Mistrzostw Polski.

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter