Rejestracja

Nauka programowania dla dzieci w Legnicy

Legnica, Polska
  • Firma
    Zaprogramowani Legnica
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Nauka programowania dla dzieci w Legnicy
Odkrywaj nowe technologie
W świecie, gdzie wszystko zmienia się błyskawicznie warto zainwestować w odpowiednie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci. Niewiele jest zawodów gwarantujących pewną, dobrze płatną i satysfakcjonująca pracę.

Takim zawodem jest zawód programisty. Pozwala on na współtworzenie nowych technologii, które stanowią dziś jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi polskiej i światowej gospodarki.

Akademia programowania Zaprogramowani.com powstała po to, by to zmienić. Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści, którzy zawsze dbają o to, by oferowane przez nas warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Legnicy były przede wszystkim interesujące dla uczniów.

W zależności od dokonanego wyboru nasi uczniowie mogą opanować język programowania scratch, język programowania c czy podstawy programowania w języku Java.

Dla dzieci, takie warsztaty programowania organizowane są półtoragodzinne zajęcia raz w tygodniu.

Programowanie dla początkujących może być jednak sztuką trudną do opanowania, tym bardziej gdy początkujący ma zaledwie kilka lub kilkanaście lat.

Jesteśmy zaprogramowani na profesjonalizm a nauka programowania dla młodzieży w Legnicy odbywa się na najwyższym poziomie według autorskiego, szytego na miarę potrzeb programu.

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter