Rejestracja

Nauka Rysunek Dla Dzieci I Młodzeży

Szwoleżerów 23, 25-152 Kielce
  • Firma
    Kurs Rysunku Kielce. Atelier-Purski - Pracownia Rysunku
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Pracownia atelier-purski jest jedyną w Kielcach grupą architektów od dwóch pokoleń z powodzeniem przygotowujących licealistów do egzaminu wstępnego na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, Krakowskiej, Śląskiej, Wrocławskiej, Gdańskiej, Poznańskiej, Świętokrzyskiej i Łódzkiej.

Techniki nauczania opieramy o doświadczenia wyniesione z własnych egzaminów wstępnych zakończonych pierwszymi miejscami na listach rankingowych, z egzaminów naszych najlepszych uczniów, oraz wieloletniej praktyki nauczania na Wydziale Architektury.

Mamy za sobą lata pracy w wiodących w Europie szwajcarskich oraz austriackich pracowniach architektonicznych (m.in. EM2N, Atelier Thomas Pucher) oraz we własnym biurze projektowym w Polsce.

Doświadczenie to silnie ukształtowało nasze wielowątkowe podejście do tematu architektury, jak również do kwestii rysunku, który jest dla nas nie tylko narządziem pracy, ale również środkiem wyrazu myśli i ideii. Wychodzimy z założenia, że dobry rysunek nie może ograniczać się do poprawnego ukazania geometrycznej rzeczywistości, ale musi nieść za sobą ładunek emocjonalny, oraz atmosferę tworzoną również niematerialnymi środkami. Takie traktowanie rysunku pozwala na swobodne i świadome posługiwanie się ołówkiem, cienkopisem, pastelą czy pędzlem.

Dzięki tym zasadom, oraz solidnym fundamentom merytorycznym setki naszych uczniów osiągnęło na przestrzeni lat czołowe miejsca listach rankingowych najlepszych polskich uczelni, wygrywało i wygrywa konkursy projektowe, oraz zdobywają pracę w najlepszych pracowniach projektowych w Polsce, Austrii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Irlandii, Anglii i Stanach Zjednoczonych.

Naszą determinację w dążeniu do tego, by każdy z naszych podopiecznych osiągnął cel w postaci indeksu jednej z powyższych uczelni, potwierdzają sukcesy nasze, a przede wszystkim naszych uczniów.

 

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter