Rejestracja

  • Firma
    Nauka rysunku i malarstwa Awangarda
  • Typ usługi
    stacjonarnie

KURS HOBBY – LEKCJE RYSUNKU DLA DZIECI WROCŁAW
Wiemy, że gwarancją szybkich postępów jest indywidualne podejście, dlatego podczas zajęć pytamy dzieci o ich zainteresowania i na podstawie uzyskanych informacji układamy program nauczania.  Każda osoba zapisywana jest do wybranej grupy, ale grafik jest dość elastyczny – zajęcia można odrabiać w innym terminie w tym samym tygodniu, bądź w kolejnym.

Jeżeli również interesujesz się sztuką, albo chciałbyś dzielić pasję ze swoim dzieckiem, to zapraszamy na hobbystyczny kurs rysunku dla dorosłych. Pod okiem doświadczonego w nauczaniu prowadzącego będziesz mógł szlifować swój talent i rozwijać interesujące Cię techniki i zagadnienia z rysunku i malarstwa.

Program nauczania
W programie kursu m.in.:
studium martwej natury
studium drzew i kwiatów
studium zwierząt
studium postaci
portrety
rysowanie pojazdów
zadania sprawdzające kreatywność
rysunek z wyobraźni
kompozycje z brył
przydatne konstrukcje z geometrii wykreślnej
rysunek w plenerze
zapoznanie się z różnymi technikami kryjącymi (ołówek, cienkopis, promarkery, kredki, tusz, akwarela, akryl, gwasz itp.)
concept art
komiks
rysowanie postaci kreskówkowych
Małe udogodnienia
Cena obejmuje również materiały pomocnicze, które ułatwiają wykonanie pracy domowej i stanowią podsumowanie zdobytej na zajęciach wiedzy. Przygotowana jest również biblioteka z inspiracjami i kącik kuchenny z możliwością przygotowania herbaty.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter