Rejestracja

Nauka Tańca Dla Dzieci I Młodzieży

Fabryczna 16a, 62-800 Kalisz
  • Firma
    Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Studio Kreacji Ruchu – wyjątkowa szkoła tańca dla wyjątkowych ludzi!

Założona w 2013 roku z myślą o rozwoju talentów tanecznych dzieci w każdym wieku. Prowadzone przez nas zajęcia rozwijają koordynację i sprawność ruchową oraz kreatywność. Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki tańca ale również miejsce, w którym powstają i budują się trwałe przyjaźnie zarówno wśród uczniów naszej szkoły, jak i ich rodziców.

Nasze zajęcia stanowią idealne wprowadzenie do tańca zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Prowadzimy zajęcia w różnych stylach tanecznych, grupach wiekowych oraz o zróżnicowanym poziomie umiejętności tanecznych. Studio Kreacji Ruchu oferuje naukę tańca w następujących stylach: hip hop, taniec współczesny, dance i wiele innych. Szkoła tańca dla dzieci jest miejscem, gdzie uczą się tańca, świetnie się bawią oraz nawiązują przyjaźnie z rówieśnikami.

Niezależnie od tego, czy chcesz zachować formę, bądź po prostu chcesz opanować podstawy tańca, w naszej szkole na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Nauka tańca w naszej szkole prowadzona jest w różnych grupach wiekowych oraz w różnych stylach tanecznych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter