Rejestracja

Nauka tańca dla dzieci i młodzieży

Jana Zamoyskiego 100, Kraków, Polska
  • Firma
    Studio Tańca - Roztańczeni
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Mix Dance i Kids Dance 
Zajęcia taneczne dla najmłodszych 😉 Maluchy poprzez zabawę i naukę prostych układów tanecznych, ćwiczą koordynację i poczucie rytmu. Podczas zabaw tanecznych łączymy ze sobą podstawy klasyki, tańca ludowego, tańca towarzyskiego oraz zumby.
Zajęcia MixDance dedykowane są dzieciom w wieku od 3 do 5 lat. Jest to pierwszy szczebelek w edukacji tanecznej maluchów w naszej szkole. Dzieci starsze i kończące kurs MixDance mogą uczestniczyć w bardziej zaawansowanych zajęciach KidsDance (6 – 7 lat) lub zajęciach Tańca Towarzyskiego i Tańca Nowoczesnego.
Terminy Zajęć MixDance
Poniedziałek 16:30
Środa 16:30
Termin KidsDance
Środa 17:15

Taniec Towarzyski
Zajęcia taneczne dla dzieci ze Sportowego Tańca Towarzyskiego. Zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu, Grupa Sportowa – przeznaczone dzieci w wieku 8+ lat, odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki o 17:30 i czwartki o 17:15.
Zapisując dziecko na zajęcia z Tańca Towarzyskiego rozwijasz w nim wiele cech i umiejętności które później mogą zaprocentować w przyszłości. Te zajęcia Taneczne pomogą Twojemu dziecku rozwinąć:
– poczucie rytmu
– koordynację
– umiejętność współpracy
– dyscyplinę i kulturę osobistą
– prawidłową postawę

Taniec Nowoczesny i HipHop
Na zajęciach poznamy podstawy Tańca  Nowoczesnego, bazując na klasycznej formie Hip Hopu. Jeżeli Wasze dzieci chcą tańczyć niczym w klipach gwiazd muzyki POP, oraz poznać najnowsze triki taneczne to są to zajęcia właśnie nich 😀 Tutaj dzieciaki popracują nad poczuciem rytmu, koordynacją ruchową, elastycznością a nawet pamięcią ruchową.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach zróżnicowanych pod kątem wieku i umiejętności.
Grupa do 10 lat – Poniedziałek 17:15
Grupa od 10 lat – Poniedziałek 18:15 – grupa turniejowa
Grupa Hip Hop 8 – 12 lat – Środa 17:15 – grupa podstawowa

Taniec Współczesny
Na zajęciach pracujemy ze świadomością ciała, jego ciężarem, oraz swobodnym przepływem energii. Trening oparty jest o elementy tańca klasycznego, jogi oraz pilatesu. Wykorzystywane są tutaj techniki Labana, Graham, Release (praca z podłogą) oraz tańca fizycznego. Ponadto w skład lekcji wchodzą ćwiczenia improwizacyjne oraz kompozycyjne, dzięki którym uczestnicy mogą rozwijać swój potencjał twórczy.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter