Rejestracja

  • Firma
    Pole Dance - Pole Star Academy
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Pole dance dla dzieci to połączenie tańca, gimnastyki oraz akrobatyki. W Pole Star Academy twoje dziecko nauczy się podstaw tańca, rytmiki i baletu. Pozna również podstawowe figury gimnastyczne, takie jak szpagat czy mostek. Na naszych zajęciach twoja pociecha rozładuje niezliczone pokłady energii. W naszej szkole pracują wykwalifikowane osoby, które doskonale wiedzą, jak pracować z dziećmi.

Zajęcia dla dzieci
Zajęcia w naszej szkole bardzo pozytywnie wpłyną na rozwój fizyczny twojego dziecka. W naszym programie znajdują się m.in. ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, które zaczerpnięte są z gimnastyki sportowej oraz artystycznej. Nie zabraknie również elementów z tańca klasycznego czy współczesnego. Zajęcia pole dance dla dzieci odbywają się na drążku pionowym, ale również pracujemy nad koordynacją wzrokowo-ruchową. Twoje dziecko nauczy się wielu figur i postaw.

Zajęcia sportowe dla najmłodszych
Lekcje u nas z pewnością spodobają się każdemu dziecku, które uwielbia ruch i nowe wyzwania. Pole dance dla dzieci uczy także precyzji i dokładności. Zajęcia te polegają również na wspinaniu się, a to dzieci lubią najbardziej. Chcemy pokazać twojemu dziecku, że sport jest świetną zabawą. Co ważne, twoja pociecha rozwinie kreatywność, nauczy się cierpliwości, a także pracy z innymi. Twoje dziecko z pewnością poczuje się u nas świetnie, ponieważ nasze grupy są kameralne. W naszej ofercie mamy także zajęcia dla dorosłych. Dużą popularnością cieszy się pole dance, exotic pole czy rozciąganie.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter