Rejestracja

Robotyka, eksperymenty, urodziny

Bydgoszcz, Polska
  • Firma
    Akademia Wynalazców
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Robotyka
Kategoria: Zajęcia pozalekcyjneLEGO EDUCATION STEAM (z elementami kodowania)

Rozwijanie kompetencji STEAM (STEAM, ang. Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics) oraz nauka kodowania z wykorzystaniem klocków LEGO Education to wspaniała okazja do nauki przez zabawę w świecie LEGO Duplo!

STEAM czerpie z tego co bliskie każdemu dziecku, pomagając w rozwijaniu wrodzonej ciekawości, chęci tworzenia oraz badania i odkrywania otaczającej rzeczywistości. Dzieci poznają świat nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki poprzez kreatywną zabawę.

Wspólne konstruowanie oferuje niezliczone możliwości. Tworząc dynamiczne kolejki, ruchome przejażdżki, zabawne gry i scenki, za pomocą specjalnego zestawu klocków LEGO® DUPLO®, jesteśmy ograniczeni jedynie wyobraźnią.

Z każdą wycieczką do STEAM Parku dzieci coraz lepiej rozumieją zasady działania mechanizmów i ruchu. Uczą się dokonywania pomiarów i rozwiązywania problemów w ciekawy i wciągający sposób.

Zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku 3-5 lat.

____________________________________________________________________

ROBOTYKA i programowanie LEGO Education WeDo 2.0

Zajęcia z robotyki dają dziecku nie tylko świetną zabawę, ale też pozwalają na niesamowity rozwój i pokazują nowe możliwości!

Warsztaty LEGO są interdyscyplinarne, poruszają różne ważne, ciekawe i rozwijające tematy takie jak: trzęsienie ziemi, recykling, ale też zapylanie kwiatków czy wyścigi F1 🙂

Na każdych zajęciach dzieci rozwijają umiejętności manualne, społeczne, a także uczą się programowania. Zajęcia prowadzone są zgodnie z podejściem edukacyjnym STEAM (STEAM, ang. Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics), a więc uczą myślenia, kreatywności, prowadzone są metodą nauki przez zabawę.

Zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Eksperymenty
Kategoria: Zajęcia pozalekcyjneCHEMIA I FIZYKA NA WESOŁO – ESKPERYMENTY
Na tych warsztatach dzieci wcielą się w młodych chemików. Nasi instruktorzy udowodnią że można pokazać zagadnienia z fizyki i chemii w sposób ciekawy i w formie zabawy, co z pewnością zaowocuje poszerzeniem zainteresowań i wiedzy dziecka. Warsztaty są prowadzone na zasadzie prostych doświadczeń, często z użyciem składników, które można znaleźć w domu. Domowa skala pH? A może wybuchowy wulkan? Uczestnicy naszych zajęć będą w stanie samodzielnie przeprowadzić takie eksperymenty, a także opowiedzieć na czym one polegają!

Warsztaty z eksperymentów to:

rozbudzenie zainteresowań dzieci,
kształtowania chęci odkrywania nowych zjawisk,
eksperymenty i doświadczenia wykonywane samodzielnie przez dzieci,
doświadczenia, które pozwolą pokazać dzieciom, czym jest chemia i na czym polega praca chemika
Czas trwania: 45 minut

Dedykowana grupa wiekowa: 5-14 lat

Urodziny
Kategoria: UrodzinyUrodziny organizujemy w Bydgoszczy i okolicach!

Urodziny z Akademią Wynalazców, niesamowita zabawa i wiele niezapomnianych wrażeń zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek! Mamy przygotowane różne scenariusze opierające się na fascynujących warsztatach i zabawach tematycznych.

Tematyka do wyboru:

ROBOTYKA LEGO – spotkanie z robotyką, gdzie budujemy i programujemy roboty. Poziom i rodzaj klocków dostosowujemy do wieku uczestników! Istnieje możliwość wyboru budowanego robota.

EKSPERYMENTY – ekscytujące spotkanie z eksperymentami naukowymi, gdzie uczestnicy samodzielnie przeprowadzą proste doświadczenia chemiczne
KOSMETYKI – dziewczęce urodziny z tworzeniem domowych kosmetyków, slime’ów
ROBOTYKA I EKSPERYMENTY – połączenie robotyki i eksperymentów, uczestnicy zbudują robota, a następnie przeprowadzą doświadczenia chemiczne
Oferta urodzinowa skierowana jest do dzieci w wieku 5-14 lat.

ORGANIZUJEMY URODZINY W DOMU KLIENTA (opcjonalnie w ogrodzie)

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter