Rejestracja

Robotyka, Programowanie, Języki Obce

Rynek 48/111, Oleśnica, Polska
  • Firma
    Sky Blue Education
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Robotyka
Na zajęciach uczymy się przez praktykę i eksperymenty. Zestawy LEGO, pobudzają wyobraźnię uczniów, zachęcają do eksperymentów, rozwijają kreatywność i pobudzają do twórczego myślenia. Zajęcia dostosowujemy do umiejętności i poziomu zaawansowania uczniów. Uczniowie pracują na zestawach edukacyjnych LEGO, które są wyposażone w standardowe klocki oraz specjalne elementy takie jak czujniki, silniki, zębatki oraz bezprzewodowe kostki.

Programowanie

Przychodząc na zajęcia z programowania, Twoje dziecko wchodzi do świata, w którym odbędzie niesamowitą podróż i zdobędzie kluczowe umiejętności, pozwalające lepiej odnajdywać się we współczesnym świecie. Programowanie kształtuje myślenie logiczne, analityczne, przyczynowo-skutkowe. Dzieci wykorzystują swoją wyobraźnię, kreatywność i z pomocą nauczycieli uczą się kolejnych zasad działania programu, jego struktur, zależności informatycznych, mechanizmów działania, poznając przy tym złożone techniczne kwestie i języki programowania. Dzieci eksplorują i modyfikują świat gry Minecraft, tworzą, testują i wykorzystują nowe elementy, programują rozgrywki, układają fabułę. Początkowo wykorzystują proste języki typu Makecode, a kolejno bardziej zaawansowane, jak JavaScript.

Lekcje w języku obcym
Od pierwszej lekcji nauczamy w 100% w języku obcym. Nasi uczniowie, mówią, słuchają, czytają, piszą, śpiewają i myślą w obcym języku. To często duże wyzwanie na początku. Jednak dzięki temu język obcy jest rozumiany naturalnie i intuicyjnie. Bez problemu nasi uczniowie mówią to co chcą bez tłumaczenia w myślach słów i zdań z języka polskiego. Naszym celem jest, aby rozmowy naszych studentów były płynne, naturalne i swobodne

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter