Rejestracja

Angielski 39,00zł - 55,00zł

Sensoryczny angielski dla dzieci 0-10 lat

Kraków, Polska
  • Firma
    Do-Re-MISIE - Muzyka dla malucha
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Zapraszamy na zajęcia z angielskiego dla dzieci! Little Travellers™ – to unikalne sensoryczne zajęcia, które oprócz nauki języka są skierowane na wsparcie ogólnego rozwoju dziecka.

Nasze unikalne autorskie programy zawierają ćwiczenia sensoryczne, ruchowe, taneczne, plastyczne. Na zajęciach aktywnie trenujemy motorykę dużą i małą, pracujemy z ciałem i umysłem. Wszystkie spotkania są nastawione na żywą komunikacje, podczas zabawy dzieci chętnie zaczynają powtarzać słówka i stosować nowe zwroty.

Zabawy i ćwiczenia są dostosowane do wieku dzieci. Zajęcia z angielskiego odbywają się w następnych grupach wiekowych:

Najmłodsze pociechy wraz z opiekunami zapraszamy na język angielski dla niemowląt. Little Travellers™ Baby – to ogólnorozwojowe zajęcia w j.angielskim dla dzieci 0-2,5 r. Różnorodne aktywne zabawy wesprą rozwój małego człowieka i pozwolą dziecku osłuchać się z nowym językiem w towarzystwie rówieśników.

Na zajęciach używamy mnóstwo ciekawych pomocy i zabawek, śpiewamy piosenki z pokazywaniem, trenujemy motorykę, ruszamy się i tańczymy. Stała rutyna zajęć pozwoli dziecku małymi krokami, bezstresowo oswoić się w towarzystwie innych dzieci.

Little Travellers™ Toddler 2,5+ (z opiekunem)

Na tych zajęciach pomału zaczynamy edukację językową poprzez kreatywne ćwiczenia – sensoryczne, muzyczne, motoryczne, plastyczne i ruchowe. Różnorodne zabawy pozwala dziecku bezstresowo i niezauważalnie zacząć oswajać się z nowym językiem.

Na język angielski dla maluchów każde dziecko przychodzi razem ze swoim opiekunem. W towarzystwie bliskiej osoby każdy uczestnik czuje się bezpiecznie i może spokojnie pojąć pierwsze kroki w nauce języka obcego.

„Little Travellers” – to wesoła podróż w przeróżne zakątki, gdzie odnajdziemy nie tylko wiedzę z j. angielskiego, ale również wszechstronne wsparcie obszarów mózgowych pozwalające tę wiedzę przyswoić.

Ćwiczenia sensoryczne i motoryczne – podstawa tych zajęć.  Rozwój motoryki małej, szczególnie precyzyjnych ruchów ręki, jest ściśle związany z rozwojem mowy – obszary w korze mózgowej odpowiedzialne za ruchy dłoni oraz narządów artykulacyjnych leżą w bezpośrednim sąsiedztwie. Stymulacja w obrębie dłoni pośrednio pobudza ośrodki mózgu, które kierują ruchami warg, języka i krtani.

Całe zajęcia odbywają się w języku angielskim: dzięki temu dziecko osłuchuje się z językiem obcym od małego. Zajęcia również będą pasowały tym Rodzicom, które wychowują dzieci w nurcie dwujęzyczności zamierzonej.

Little Travellers™ Kid 3,5+, 5+, 6+ (bez opiekuna)

Zapraszamy na Little Travellers™ Kid – angielski dla dzieci stworzony z myślą o wspieraniu  naturalnej ciekawości i zainteresowań najmłodszych. Zestaw kreatywnych ćwiczeń łączących w sobie teatralne, sensoryczne, muzyczne, motoryczne, plastyczne i ruchowe zabawy pozwala dziecku bezstresowo i niezauważalnie oswoić się z nowym językiem lub wesprzeć przedszkolną edukację.

Różnorodne zabawy z wykorzystaniem ciekawych pomocy zachęcają i motywują dziecko do powtarzania słówek. Autorskie piosenki wykonane na żywo z gitarą dodatkowo rozwijają dziecko muzycznie: na zajęciach również dużo gramy na instrumentach i rytmizujemy.

Na zajęciach staramy się nie tylko uczyć słówek, ale również wplatać je w czynności i zabawy przyzwyczajając się do swobodnego posługiwania się podstawowymi zwrotami. Język angielski dla dzieci nie musi być nudny: zawsze dobrze się bawimy jednocześnie dobrze się ucząc!

Little Travellers™ Buddy 7+(bez opiekuna)

Zastanawiasz się czy nie zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego? Masz dziecko, które jest totalnie pogubione i nie radzi sobie na lekcjach w szkole? A może odwrotnie, radzi sobie dobrze oraz interesuje się językiem obcym i coraz bardziej traci motywację do nauki z racji niesprzyjającego otoczenia?

Dla uczniów szkoły podstawowej stworzyliśmy ofertę zajęć z j.angielskiego, na których trenujemy aż do skutku zwroty i słownictwo, ćwiczymy zrozumienie i aktywną wypowiedź. Wszystko robimy przez sensoryczne, ruchowe, motoryczne ćwiczenia i zabawy!

Każde dziecko jest naprawdę mądre, sprytne i dużo potrafi. Naszym zadaniem jest stworzyć warunki do zrealizowania tego potencjału. Nic nie jest warto tyle ile dobry start w nauce języka!

Na angielskim Little Travellers™ stawiamy na komunikację – samodzielna wypowiedź lub zrozumiane pytanie daje ogromną satysfakcję!

Tematycznie i praktycznie!
Kursy o różnej tematyce mają ten sam cel: zachęcić do mówienia, utrwalić podstawowe zwroty i świadomie się nimi posługiwać. Zakres tematyki konkretnego kursu rozbudowuje dodatkowe słownictwo i daje więcej możliwości do zastosowania języka obcego w żywej konwersacji. Natomiast wszystkie kursy obowiązkowo trenują takie tematy jak emocje, uczucia, liczenie, zwroty komunikatywne, słownictwo związane z codziennym życiem, orientacje w przestrzeni, ruch, podstawowe polecenia nauczyciela i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zapisów!

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter