Rejestracja

Soward Skills – kompetencje społeczne XXI wieku

Kalisz, Polska
  • Firma
    Progres 12 sp. z o.o.
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Program Soward Skills jest dla dzieci od 7 do 15 roku życia. Jest doceniany przez świadomych Rodziców, którzy wiedzą, że tradycyjna szkoła nie potrafi i nie ma czasu dbać o  najważniejsze umiejętności życiowe dziecka, które przygotują je dobrze do szczęśliwego życia teraz i w przyszłości.  To inwestycja w przyszłość Twojego dziecka, która niesie korzyści dla całego społeczeństwa.

Uczymy dzieci m.in. jak radzić sobie ze stresem, budować dobre relacje z innymi,  wzmocnić poczucie własnej wartości. Pomagamy dzieciom odnaleźć ich wewnętrzną kreatywność i przedsiębiorczość. 

Metoda również uczy dziecko kluczowych umiejętności życiowych.  Innowacyjne rozwiązania, które w ciekawy i atrakcyjny dla dziecka sposób odpowiadają na problemy związane z pandemią: izolacja społeczna, brak relacji, uzależnienie od elektroniki, adaptacja w klasie, problemy z komunikacją z rówieśnikami.

 

Na świecie programy takie, jak Soward Skills, które uczą umiejętności społecznych cieszą się ogromną popularnością. Soward Skills to opracowany przez zespół międzynarodowych ekspertów z zakresu kształcenia dzieci, a sprawdzony w szkole program rozwoju umiejętności życiowych i kompetencji społecznych dziecka. Bazuje na założeniu, że dziś trudno powiedzieć w jakich zawodach będą pracowały nasze dzieci. Część z profesji przyszłości dziś jeszcze nie została nazwana. Dlatego tak ważne jest, aby wyposażyć dziecko w odpowiedni zestaw kompetencji, które pozwolą mu doskonale odnaleźć się w każdych okolicznościach w świecie przyszłości.

 

Oparty na naukowych podstawach program Soward Skills poprawia umiejętności dziecka w zakresie kreatywności, uważności (mindfulness), budowania relacji i panowania nad emocjami. Korzystając z grywalizacji – innowacyjnej metody motywacji i pobudzania naturalnej ciekawości dziecka – program ten skutecznie rozwiązuje problemy dziecka związane z brakiem odporności psychicznej, asertywności i słabej wiary w siebie. Przygotowany specjalnie dla dziecka kurs przedsiębiorczości udowadnia, że sukcesu można się nauczyć, a okazje trzeba tworzyć i je wykorzystywać.

 

Soward Skills jest symbolem edukacji przyszłości. To nowoczesne rozwiązanie powstało dla dobra Twojego dziecka, aby odkryć  i odpowiednio wykorzystać jego talenty i pasje. Aby uczynić lepszym jego świat.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter