Rejestracja

Szkoła tańca – Tańcówka Art Studio

Chorzów, Polska
  • Firma
    Tańcówka Art Studio
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Tańcówka znajduje się w samym sercu Chorzowa.
Jego siedziba mieści się w starej kamienicy, która nadaje niesamowitego klimatu temu miejscu. Szkolimy na profesjonalnych salach tanecznych.

W naszym studio uczymy już od najmłodszych lat. Jest to miejsce kreatywnej pracy z ciałem. Stawiamy na wszechstronny rozwój naszych tancerzy.
Tańcówka to nie tylko profesjonalne studio tańca. To miejsce, w którym tancerze mogą obcować ze sztuką. Naszym celem jest przede wszystkim kształtowanie tancerzy „z duszą”. Stawiamy duży nacisk na zajęcia z improwizacji i interpretacji muzyczno-ruchowej.

Chcemy, aby nasi tancerze posiadali szeroki wachlarz umiejętności zarówno technicznych jak i artystycznych.

W TAŃCÓWCE posiadamy szeroki wybór zajęć, który pozwoli każdemu na odnalezienie swojej tanecznej drogi. Nasza kadra składa się z profesjonalnych tancerzy,  instruktorów i pedagogów.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Tańcówka Art Studio to studio tańca dla dzieci, młodzieży j dorosłych.
Znajduje się w samym sercu Chorzowa.
Jego siedziba mieści się w starej kamienicy, która nadaje niesamowitego klimatu temu miejscu. Szkolimy na profesjonalnych salach tanecznych.

W naszym studio uczymy już od najmłodszych lat. Jest to miejsce kreatywnej pracy z ciałem. Stawiamy na wszechstronny rozwój naszych tancerzy.

Tańcówka to nie tylko profesjonalne studio tańca. To miejsce, w którym tancerze mogą obcować ze sztuką. Naszym celem jest przede wszystkim kształtowanie tancerzy „z duszą”. Stawiamy duży nacisk na zajęcia z improwizacji i interpretacji muzyczno-ruchowej.

Chcemy, aby nasi tancerze posiadali szeroki wachlarz umiejętności zarówno technicznych jak i artystycznych.

W TAŃCÓWCE posiadamy szeroki wybór zajęć, który pozwoli każdemu na odnalezienie swojej tanecznej drogi. Nasza kadra składa się z profesjonalnych tancerzy, instruktorów i pedagogów.

Zapisz się na nasz Newsletter